Zuzana Indruchová

HR manažerka pro Česko, Slovensko a Maďarsko / FMCG

Mondelez Czech Republic

Propojení na LinkedIN

Mgr. Zuzana Indruchová, PhD. má více než desetileté zkušenosti z různých HR manažerských rolí v mezinárodním prostředí se zaměřením na HR obchodní partnerství, organizační efektivitu a rozvojovou praxi a řízení změn v FMCG a výrobním sektoru. Začínala jako specialistka na rozvoj, postupně se posouvala nahoru přes HR manažerku a manažerku talentové organizační efektivnosti v partnerství se zeměmi středoevropského regionu a stala se vedoucí HR integrovaného dodavatelského řetězce pro různé země v jižní střední Evropě.

V současné době působí jako People Lead pro země CZ/SK/HU ve společnosti Mondelēz. Sladký svět čokolády, sušenek, svačinek obecně, kde je již více než 15 let, jí vrací chuť a energii neustále se učit, být agilní a prozkoumávat úžasné pole lidských zdrojů. Specializuje se na agendu transformace, angažovanosti a kariérního rozvoje. Její postgraduální práce a studium byly zaměřeny na diverzitní management v českých společnostech.

Je velkou zastánkyní flexibilní práce, sama se vrátila do práce po 6 měsících mateřské dovolené a dokázala skloubit profesní kariéru a roli matky.

Téma:  Návrat Žen po mateřské / rodičovské dovolené. Jak se dělá HR ve velké mezinárodní společnost, řízení diverzity

Některé zkušenosti jsou nepřenositelné, věřím, že návrat do práce je něco, na co se může každá žena připravit. Nejen o tom, ale také o mé kariérní prolézačce, která může být inspirací a impulsem i pro tebe.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Buď otevřenější k přijímání kariérních rizik. Ženy mají tendenci vyhýbat se náročným úkolům a novým výzvám v práci. Příliš se starají o to, zda mají dovednosti potřebné k převzetí nové role.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Změna je součástí mého DNA, obecně změny velmi vítám a jdu jim naproti. Nevadí mi, že to občas krátkodobě bolí, naopak dokážu najít benefity ve změnách sama pro sebe dlouhodobě. Věřím, že v roce 2022 mě čeká spoustu pozitivních změn, které budu mít ve své režii!

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Zastavím se, nadechnu se a vydechnu. Snažím se rychle zorientovat, zanalyzovat, proč se mi nedaří. A pustím se do toho znovu a jinak. Nevzdávám se. Sdílím s ostatními, co se mi děje, protože mohou být inspirací pro nové řešení a zároveň jim mohu pomoci vyvarovat se stejných chyb.