Co právě teď dělám já…

 

V průběhu uplynulých 10 let jsme v rámci Business & Professional Women ČR vytvořily komunitu odvážných, pracovitých a laskavých žen, které se podporují nejen vzájemně, ale jsou připravené podporovat i další ženy (a určitě i muže). Komunita je založená na vzájemných setkáváních, která teď možná nejsou. Připravily jsme tedy pro nás, a také pro vás, každodenní on-line setkání s jednou z našich členek, které nám, jak věříme, pomohou se lépe poznat, rozvíjet vzájemné vztahy a zároveň se věnovat tématům, která nám pomohou se dále rozvíjet a pracovat na svých budoucích kariérách, aniž bychom opustily domov.

V rámci příprav online konference jsou pro vás připravena online setkání každý den od 10:00-10:30 hodin. ve kterých se budete moci seznámit s aplikací ZOOM, přes kterou budeme vysílat páteční program konference EQUAL PAY DAY.

Každý den se máte možnost propojit s jednou z mentorek letošního ročníku konference a sdílet to, jak využívá čas, který nám všem hodně mění životy . Máte-li chuť s námi chvíli pobýt u šálku ranní kávy, přihlašte se do on-line vysílání.

Je to jednoduché. Stačí kliknout na ikonku s konkrétním datem a připojit se k nám v 10:00.

Těšíme se na zajímavá setkání s Vámi!