2022napsali-o-nasvšechny aktuality

Ženy.cz: Změny nečekají a my chceme být jejich součástí. Jdete do toho s námi?

Jediná jistota, kterou v současném světě máme, je ta, že vše se neustále mění. Teorie říká, že nejlepší budoucnost je ta, kterou si aktivně tvoříme samy. Jak na to? Jaký by měl být první krok? Nebo ten další? Přijďte se inspirovat na 13. ročník pracovně-zážitkové akce Equal Pay Day, jehož podtitul je pro dnešní dobu příznačný – „ZMĚNA? Budoucnost může být jiná!“ Akce se koná ve dnech 8. až 10. dubna 2022 do Clarion Congress Hotel Prague.

„Podtitul pro páteční konferenci jsme vybraly už loni v létě. Situace posledních dní ale dává tématu úplně jiný význam, než jsme původně zamýšlely. Další změna, kterou přijmeme mimo jiné tím, že si udržíme pozitivní pohled do budoucnosti a budeme pilně pracovat v oblastech, ve kterých jsme expertkami a experty. Mnoho toho bylo v otázkách, které řešíme, dosaženo, nyní bude nutné myslet na to, čeho je ještě potřeba dosáhnout,” říká Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women CR, která konferenci Equal Pay Day v Česku organizuje již od roku 2010.

Co vše vás během tří dubnových dnů čeká, se dozvíte v článku publikovaném naším mediálním partnerem Moje psychologie na portálu Ženy.cz

PŘEČÍST ČLÁNEK

Skvělou náladu, spoustu energie, cenné kontakty, zajímavá setkání, podporu i poučení.  To vše zažijete na 13. ročníku Equal Pay Day. Pokud u toho chcete být, stačí si pořídit vstupenku. Společně máme sílu měnit svět pro nás i naše děti.

KOUPIT VSTUPENKU