2022všechny aktuality

Kdo vás provede networkingem?

Helenu a Vandu spojuje hodně věcí, v poslední době hlavně společné projekty. Pomáhají s prezentačními dovednostmi těm, co se v nich chtějí zlepšit, moderují a lektorují on i offline akce a pro Equal Pay Day připravují aktivity, aby seznamování s dalšími účastníky bylo co nejsnazší. Společně taky vytvořily Filharmoniště – koncerty vážné hudby pro rodiče s nejmenšími dětmi, který Helena úspěšně reprezentovala i v soutěži Akademie pro začínající podnikatelky (AWE).

Helena Bartošová hravě zvládne naučit česky skoro kohokoliv. Pomáhá si při tom aplikovanou improvizací a využívá drama. Od roku 2018 nehraje divadlo jen pro své děti, ale i pro děti cizí, v angličtině s Azyzah Theatre. Absolvovala i kurzy prezentačních a hereckých dovedností a hlasová školení.
LINKED IN

Vanda Kofroňová pracuje jako redaktorka a moderátorka České televize od roku 2010. Po pauze na mateřské dovolené je členem týmu opět od května 2019. Ráda ale moderuje i živé společenské akce, tiskové a odborné konference. Věnuje se divadelní improvizaci, prošla profesionálními hlasovými tréninky a školeními prezentačních dovedností.

LINKED IN