Aktuality 2023mentoringvšechny aktuality

Dospívající dcery? Důležité. Máme pro vás společný program

Chcete den strávit společně, ale při tom něco nového zažít? Máme pro vás tipy, za které bude vděčná nejedna maminka a její dospívající slečna. Nabízíme jedinečné propojení sobotních programů v rámci Mentoringového dne 1.4.2023.

9:00 – 10:00 | Přisedněte spolu ke kulatému stolu

Speed mentoring je hlavní částí Mentoringového dne Equal Pay Day. Je to jedinečná technika, která vám během hodinky nahodí všechny smysly a vy si urovnáte myšlenky, jak se vydat na cestu, kterou chcete jít. Nechte svou dceru zažít inspirující a podpory plnou ženskou energii spolu s vámi. Vyberte si mentorky, které vás posunou tam, kam potřebujete.

11:00 – 12:00 | Seberozvoj hravou formou

Zatímco vy budete sedět u dalšího mentoringového stolu, my zveme všechny dívky a mladé ženy ve věku 12 – 18 let zahrát si jedinečnou edukační hru, kterou jsme vyvinuly v mezinárodním projektu Anchors for the future. Touto hrou posílíme klíčové kompetence, které jsou důležité pro naši budoucnost.

12:15 – 12:45 | Správná meditace dělá divy

Ponořte se do zvukových vln gongu, které jsou pociťovány v celém těle, nastává hluboké uvolnění a obnova celkové rovnováhy. V naší Wellness & Relax Zone naleznete ten správný odpočinek a budete mít možnost poznat a vyzkoušet hned několik technik směřujících ke zklidnění a k pohledu do našeho vlastního nitra.

13:00 – 14:00 | Zajděte si na oběd a sdílejte své dojmy

14:00 – 15:00 | Péče o sama sebe je důležitá

Máte rády kvalitní kosmetiku, ale občas tápete, která péče je pro Vás ta pravá nebo jaké zvolit líčení na konkrétní příležitost? Nezoufejte! Informace a rady Vám poskytnou ty nejpovolanější, a to nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay.

15:00 – 16:30 | Finanční gramotnost pro budoucnost

Zajímá se dcera o finance a hospodaření s nimi? Doporučujeme workshop pod vedením Pavlíny Louženské z #Holkyzmarketingu “Finanční wellness: 5 kroků pro vaše finanční zdraví”. Podívejte se na celý program naší letošní novinky FINdependence Zone, která je plná skvělých a hodnotných přednášek na téma Jak investovat v roce 2023.

17:00 – 18:00 | Poslední mentoringové stoly na vás čekají

Ještě byste rády načerpaly nějakou inspiraci, než se společně vydáte domů? Neváhejte využít 25 témat a mentorek u kulatých stolů, které vás nabijí na další týdny, měsíce a roky.

To byl ale den! Nebo teprve bude?
Neváhejte a pojďme společně naplánovat tu nejlepší sobotu v roce.