Aktualitymentoringvšechny aktuality

Dospívající dcery? Důležité. Máme pro vás společný program

Chcete den strávit společně, ale při tom něco nového zažít? Máme pro vás tipy, za které bude vděčná nejedna maminka a její dospívající slečna. Nabízíme jedinečné propojení sobotních programů v rámci Mentoringového dne 1.4.2023.

9:00 – 10:00 | Přisedněte spolu ke kulatému stolu

Speed mentoring je hlavní částí Mentoringového dne Equal Pay Day. Je to jedinečná technika, která vám během hodinky nahodí všechny smysly a vy si urovnáte myšlenky, jak se vydat na cestu, kterou chcete jít. Nechte svou dceru zažít inspirující a podpory plnou ženskou energii spolu s vámi. Vyberte si mentorky, které vás posunou tam, kam potřebujete.

11:00 – 12:00 | Seberozvoj hravou formou

Zatímco vy budete sedět u dalšího mentoringového stolu, my zveme všechny dívky a mladé ženy ve věku 12 – 18 let zahrát si jedinečnou edukační hru, kterou jsme vyvinuly v mezinárodním projektu Anchors for the future. Touto hrou posílíme klíčové kompetence, které jsou důležité pro naši budoucnost.

12:15 – 12:45 | Správná meditace dělá divy

Ponořte se do zvukových vln gongu, které jsou pociťovány v celém těle, nastává hluboké uvolnění a obnova celkové rovnováhy. V naší Wellness & Relax Zone naleznete ten správný odpočinek a budete mít možnost poznat a vyzkoušet hned několik technik směřujících ke zklidnění a k pohledu do našeho vlastního nitra.

13:00 – 14:00 | Zajděte si na oběd a sdílejte své dojmy

14:00 – 15:00 | Péče o sama sebe je důležitá

Máte rády kvalitní kosmetiku, ale občas tápete, která péče je pro Vás ta pravá nebo jaké zvolit líčení na konkrétní příležitost? Nezoufejte! Informace a rady Vám poskytnou ty nejpovolanější, a to nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay.

15:00 – 16:30 | Finanční gramotnost pro budoucnost

Zajímá se dcera o finance a hospodaření s nimi? Doporučujeme workshop pod vedením Pavlíny Louženské z #Holkyzmarketingu “Finanční wellness: 5 kroků pro vaše finanční zdraví”. Podívejte se na celý program naší letošní novinky FINdependence Zone, která je plná skvělých a hodnotných přednášek na téma Jak investovat v roce 2023.

17:00 – 18:00 | Poslední mentoringové stoly na vás čekají

Ještě byste rády načerpaly nějakou inspiraci, než se společně vydáte domů? Neváhejte využít 25 témat a mentorek u kulatých stolů, které vás nabijí na další týdny, měsíce a roky.

To byl ale den! Nebo teprve bude?
Neváhejte a pojďme společně naplánovat tu nejlepší sobotu v roce.