Wellbeing & Relax zone

1.4. 2023 v rámci Mentoringového Dne

Kdy se nám daří dosahovat toho, čeho chceme? Kdy se cítíme šťastní? Kdy nám svítí oči a jsme ve “flow”? Když se dokážeme poslouchat a dopřát pozornost a prostor všem aspektům naší bytosti. Rozum, tělo a duše potřebují naši pozornost. Jak to udělat? Zastavit se, zaposlouchat se a poznávat se. Ve Wellbeing & Relax zóně budete mít možnost poznat a vyzkoušet několik technik směřujících ke zklidnění a k pohledu do našeho vlastního nitra…

10.15 – 10:45

Minutové relaxace od Nevypusť duši

Ochutnávky několika relaxačních technik a představení možností, jak je zapojit do osobního a pracovního života. Společně zjistíme, co komu z nás vyhovuje a podíváme se na přednosti jednotlivých způsobů relaxace.

Nevypust duši je  nestátní nezisková organizace. Přináší prevenci v péči o psychiku, šíří praktické a ověřené informace a usiluje o to, aby se konverzace o duševním zdraví stala součástí běžného života.

12:15 – 12:45

Meditační koupel ve zvuku gongu

Hluboká relaxace při které vypnete veškeré myšlenky a jste tady a teď.
Zvukové vlny gongu jsou pociťovány v celém těle, nastává hluboké uvolnění a obnova celkové rovnováhy.
Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit psychosomatiku těla, snižovat stres, uvolňovat emoce, odstraňovat napětí a negativní pocity.

14:15 – 14:45

Meditační koupel ve zvuku gongu

Kamila Černá a Kateřina Zapletalová
Gong považují za skvělý prostředek pro dosažení stavu hluboké relaxace, meditace a transformace. Absolvovaly Gong Master Training, pod vedením věhlasného Dona Conreaux. Pořádají Zvukové meditačních lázně, semináře Zvukové terapie, a gongové koncerty.

16:15 – 16:45

Dechové techniky pro zklidnění

Jednoduché a všem dostupné techniky práce s dechem pro situace kdy se cítíme přepracované a neklidné a navíc nemáme příliš času.
Vše, co potřebujete, je pár zdravých plic, dech a pár minut.

Studio Aloha jóga nabízí laskavý a empatický přístup, domácké, radostné a nesoutěživé prostředí při vysoké profesionalitě jógových lekcí. Veškerá jógová praxe vždy respektuje principy zdravého pohybu.

Poznání sebe sama je základem moudrosti” – J.A.Komenský

Vstup do Wellbeing zóny je pro všechny s platnou vstupenkou na MENTORINGOVÝ DEN. Není nutné se předem na časy registrovat.