2022

Sloučit nebo nesloučit?

Jak se Vám líbí naše webová prezentace?
Přijde vám přehledná a srozumitelná?

Díky výzvě Active Citizens Fund s akčními granty na posílení neziskových organizací řešíme, zda sloučit webové prezentace organizace Business & Professional Women CR (rozuměj www.bpwcr.cz) a webovou prezentaci jejího největšího projektu Equal Pay Day (www.equalpayday.cz). Tyto dvě části patří nerozlučně k sobě a přesto jsou komunikovány na dvou platformách. Myslíte si, že by měly fungovat jen na jedné? Nebo se vám dobře konzumují informace odděleně?

Hlavním cílem projektu je sjednocení komunikace a inovace webu tak, aby cílová skupina, tedy Vy, jste vše našly přehledně, srozumitelně a rychle. Ne jen na webu, ale třeba i na svém mobilním telefonu.

Máte na to nápad? Máte k tomu komentář? Pokud nám chcete pomoci, neváhejte prosím kontaktovat koordinátorku projektu, Helenu Dreiseitlovou | Helena.Dreiseitlova@bpwcr.cz |

My Vám moc děkujeme za to, že nás nutíte být lepší.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.