Aktualityvšechny aktuality

Proplujte EPD se sklenkou Prosecca 🥂

S rostoucími teplotami může být piknik v parku skvělou aktivitou pro rodinu a přátele. A co by bylo lepšího než si užít piknik s lahodným Proseccem?“ Tak by mohl začínat jeden z PIKI příběhů v parku…

Dovolujeme si Vám představit PIKI – jedná se o pikniky na loukách, v městkých či zámeckých parcích, kde můžete trávit čas s přáteli na čerstvém vzduchu. PIKI je cestou k harmonii a souznění s okolním světem. Navíc máte jedinečnou šanci ochutnat v nádherném a romantickém prostředí nejen různé druhy Prosecca, ale i další moderní drinky a oblíbené street food speciality.

Co radí organizátoři akce PIKI?


Vezměte si deku a relaxujte s přáteli nebo rodinou a užijte si chvilku klidu, pohody a nic nedělání.

Projekt navazuje na oblíbené festivaly, které pořádá společnost MyFest již řadu let. Primárním cílem je zavést tradiční pikniky v moderním pojetí a zakomponovat je do městských parků, jejichž tradice bude přetrvávat možná i řadu let.

Co takhle Prosecco Piknik v Hotelu Clarion?

Ačkoliv je jedná o akci, která míří do volné přírody, vy si ji s námi můžete nanečisto vyzkoušet v Hotelu Clarion, během páteční konference Equal Pay Day! Během dne si můžete zakoupit značkovou sklenku a začít s ochutnávkou Prosecca.

Přijďte si vychutnat jeho chuť do společnosti inspirativních žen! Zveme vás na zakončující sklenku v pátek 31. března v 17:10 hod. po ukončení konference.

Protože na závěr dne přijde sklenička dobře vychlazeného Prosecca vhod.

Napište s námi další příběhy, na které určitě nikdy nezapomenete!

Děkujeme PIKI za partnerství!