2022všechny aktuality

Představujeme nové moderátorské duo

By 25. 8. 2021 No Comments

Drahomíra a Vojta. Tato jména letos ještě mnohokrát uslyšíte. Proč?

Je nám velkou ctí, že naše pozvání moderovat konferenci přijala Drahomíra Mandíková, (Chief Corporate Affairs Officer Asahi Europe & International) a společnost jí bude dělat Vojta Urban, (průvodce životního stylu). V energickém tandemu je uvidíte jiskřit 8. dubna v konferenčních prostorách Clarion Congress Hotel Prague společně s dalšími vystupujícími 13. ročníku. 

Drahomíra Mandíková

„Nejšťastnější lidé nemají to nejlepší ze všeho. Prostě udělají to nejlepší ze všeho, co mají.“

Manažérka, mentorka a vášnivá cestovateľka. Ako členka najvyššieho vedenia pivovarníckej spoločnosti riadim tímy zodpovedné za externú a internú komunikáciu, lobing, spoločenskú zodpovednosť a industriálny turizmus v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku. Zároveň sa dlhodobo venujem posunu podnikateľského prostredia k väčšej spoločenskej zodpovednosti a udržateľnosti, so zameraním na rozvoj diverzity v biznise a podpory ženského leadershipu.

Drahomíru už jsme na Equal Pay Day mohli zažít jako mentorku, členku panelové diskuze jako ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje (2017), členku panelové diskuze o Equal Happy End (2020) i samostatnou vystupující. Její strhující řeč v úvodu výročního 10. ročníku fantasticky uvedl nabitý program konference.

Vojta Urban

Kouč a mentor životního stylu, zakladatel projektu Urbanlife.cz a Muž roku 2019 o sobě prozrazuje: „Jsem energický chlap s úsměvem na tváři a květákem na hlavě, kterého fascinuje fungování lidského těla i mysli. Díky komplexnímu přístupu pomáháme klientům poznat a pochopit jejich individuální potřeby a nastavit životní styl na míru pro více energie, zdraví, spokojenosti i chuti do života v dnešní rychlé době.“

Nezapomeňte si pořídit svou vstupenku.