2022napsali-o-nasvšechny aktuality

Podporou rodičovské dovolené pro všechny pomůžete rodičům využít jejich potenciál – ve váš prospěch

Řada firem řeší, jak maximálně využít potenciál všech svých zaměstnanců. Jedním z kroků, které jim v tom mohou pomoci, je usnadnit rodičům, a nejen ženám, připravit se na roli rodiče, a i během rodičovské dovolení jim umožnit být v kontaktu se zaměstnavatelem. Potvrzují to i výsledky studie #HereToBeHeard, kterou mezi ženami z 88 zemí světa realizovala společnosti Mars. Celkem se jí zúčastnilo více jak 10 300 žen.

Co je podle této studie možné udělat pro to, aby mohlo více stávajících i budoucích rodičů plně využít svůj potenciál, se dozvíte v článku zveřejněném naším mediálním partnerem Praha4online.cz.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Společnost Mars je dlouholetým partnerem pracovně zážitkové akce Equal Pay Day a je tomu tak i letos. I letos se na ní představí hned několik osobností z této společnosti. Chybět nebude například Daria Maslovskaia, People&Organization Director at Mars Central Europe, Zuzana Lošáková, Corporate AffairsDirector for Central Europe ve společnosti Mars, která je jednou z ambasadorek 13. ročníku Equal Pay Day, nebo Sophie Gaspard, Supply Chain Director ve společnosti Mars. 

Letošní 13. ročník Equal Pay Day můžete navštívit ve dnech 8. a 9. dubna v Clarion Congress Hotel Prague a 10. dubna se zapojit do online mentoringu odkudkoliv. 

Více informací o programu a vstupenkách naleznete ZDE