Aktualityvšechny aktuality

Philip Morris podporuje Equal Pay Day

By 28. 2. 2023 No Comments

Rovné příležitosti a férový přístup, to jsou jedny ze základních principů na kterých staví Philip Morris a i proto je nám velkou ctí, že Vám právě tuto společnost můžeme představit jako našeho hlavního partnera.

Philip Morris ČR je součástí globální společnosti Philip Morris International (PMI), která prochází největší transformací od dob svého vzniku. Ve snaze vybudovat svět bez cigaretového kouře je v čele transformace nikotinového průmyslu. Vedle tradičních tabákových výrobků nabízí díky významným investicím do vědy, výzkumu a inovací širokou škálu bezdýmných produktů, které pro dospělé uživatele představují lepší alternativu, než je pokračování v kouření.

Patří mezi top zaměstnavatele v regionu zaměstnávající téměř 1 300 osob. V jejich DNA je otevřené pracovní prostředí nabízející rovné příležitosti a férový přístup, atraktivní pracovní příležitosti, nebo možnost rozvoje kariéry doma i v zahraničí, stejně jako třeba unikátní přístup k podpoře rodičovství. O jejich přístupu svědčí řada ocenění jako například recertifikace označení Top Employer nebo prestižní certifikace EQUAL-SALARY, která potvrzuje jejich rovný přístup k odměňování. Po celých více než třicet let významně podporují charitativní projekty napříč širokým spektrem organizací i zaměření. Od roku 2019 jsou signatářem Charty diverzity.

V rámci konference se můžete těšit na Generální ředitelku CZ, SK a HU Philip Morris International Andreu Gontkovičovou. Velkým lákadlem v pátečním programu konference pak bude také řečnice Silke Muenster, Chief Diversity Officer at Philip Morris International, která přiletí ze Švýcarska.

Během mentoringového dne pak můžete usednout ke stolu spolu s Jitkou Hájkovou a inspirovat se na téma Mám jako (single) máma právo na kariéru? Její kolegyně Michaela Prajerová Vás v rámci svého mentoringu provede tématem Jak ustát, když jsem vidět a slyšet.

KEY WORDS: 

#partnerství #rovnépříležitosti #diverzita #SGDs #podnikání #ESG #udržitelnost #firemníkultura #vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #Equalpayday2023 #hlasžen #býtvidětaslyšet #postavení