2022konferencevšechny aktuality

Páteční konference – co a jak?

Přidáte se k nám?

Jak bude den probíhat?

V pátek 8.4. se na půl devátou sejdeme v pražském hotelu Clarion Congress Hotel Prague – (adresa: Freyova 33, Praha 9 ⁠-⁠ Vysočany, 190 00 Česká republika).

Tento výjimečný den zahájíme šálkem dobré kávy, abychom se rozproudily a připravily na příliv poznatků, zážitků a nových kontaktů.

Vyslechneme si spoustu zajímavých speakrů, obohacujících témat a inspirativních diskuzí. Konferenci zakončíme kolem 17 hodiny drinkem na rozloučenou. Šansonem Renaty Drössler se nám otevře prostor na networking a volnou zábavu. Tento den ukončíme v 19 hodin a budeme se těšit na viděnou v sobotu u kulatých mentoringových stolů!

O čem se bude hovořit?

13. ročník pracovně zážitkové konference přináší téma role a viditelnosti žen ve společnosti a nerovností, které stále ČR provází – nejen ve velkém rozdílu v odměňování (gender pay gap).

ZMĚNA? Téma letošní konference, která se neotáčí k minulosti, ale nabídne postřehy a vize osobností, abychom byli co nejlépe připraveni na budoucnost, jež tvoří jen naše další kroky, ochota je činit a také kvalitní informace.

Na koho se můžeme těšit?

Mezi speakery, kteří podporují myšlenku rovného odměňování, rovných příležitost a většího zapojení žen do rozhodovacích procesů, se objeví celá řada zajímavých osobností. Vroucím slovem nás přivítá Lenka Šťastná, zakladatelka Equal Pay Day ČR a prezidentka BPWCR. Z řad partnerů zmíníme generální ředitelku společnosti Mondelez Ivanu Tůmovou, hlavní gestorku systémového projektu 22% K ROVNOSTI Lenku Simerskou, hlavní ekonomku Raiffeisenbank a.s. Helenu Horskou. Promluví k nám také například ředitelka pro CE Mars s r.o. Daria Maslovskaia, stálice Taťána Gregor Brzobohatá, zakladatelka a předsedkyně správní rady nadace Krása pomoci a mnoho dalších.