Zuzana Indruchová

People Lead CZ-SK-HU / FMCG, Mondelez Czech Republic

Téma speed mentoringu:
Důležitost osobní vize aneb život má takový smysl, jaký mu dáme my.

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Důležitost osobní vize aneb život má takový smysl, jaký mu dáme my.

Pokud víte, kam směřujete, je pro vás jednodušší se rozhodovat do čeho jít, a naopak co odmítnout. Vize vytváří motivaci k akci a zároveň vás popostrčí, pokud se vám zrovna nechce.

Během 60 společných minut budeme diskutovat, jak a proč přemýšlet nad osobním posláním, jak postavit osobní vizi na svých hodnotách, jak si poradit s rozhodovací paralýzou a jak pracovat s interní motivací. Těším se na vás.

Něco o mně

V současné době působí jako People Lead pro země CZ/SK/HU ve společnosti Mondelēz. Sladký svět čokolády, sušenek, svačinek obecně, kde je již více než 15 let, jí vrací chuť a energii neustále se učit, být agilní a prozkoumávat úžasné pole lidských zdrojů. Specializuje se na agendu transformace, angažovanosti a kariérního rozvoje. Její postgraduální práce a studium byly zaměřeny na řízení diverzity ve společnostech působících v České republice. Je velkou zastánkyní flexibilní práce, sama se vrátila do práce po 6 měsících mateřské dovolené a dokázala skloubit profesní kariéru a roli matky. Moc si vážím toho, že moje práce je smysluplná, naplňující a také velmi rozmanitá, mohu spolupracovat s různými týmy i jednotlivci. Je to dynamické a plné změn. Rok 2023 je pro mě spojen se spoustou zajímavých projektů. Stále se zaměřuji na aktivity spojené s řízením talentů a diverzity, s hybridním způsobem práce a s neustálou snahou zlepšovat naše interní People procesy.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Jsem sama sebou a autentická. Mluvím s lidmi a zároveň jim naslouchám, abych jim porozuměla.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Svou aktivitou podporuji rovnocenné příležitost žen na různých pozicích nejen v naší společnosti, pracuji s potenciálem talentů a s jejich manažery. Sdílím své pracovní a osobní zkušenosti týkající se rovnováhy pracovního a osobního života.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Je potřeba se starat i sama o sebe, o své vlastní já, najít si čas se více opečovávat, užívat si tady a teď.