Simona Šašková

Leadership koučka

Propojení na LinkedIN
úterý 30.3.2021
čtvrtek   1.4.2021
14:00-15:30h

Jsem v základu optimistka, takže věřím, že nás minulý rok posílil a nastartoval obrovské společenské změny. Za sebe považuji za největší úspěch, že mí klienti mi důvěřovali natolik, že prakticky všichni přešli ke společné práci online, a také, že můj syn jako prvňáček zvládl divoké první pololetí. 🙂

Téma:  Přestaňte sabotovat a stresovat samy sebe.

Co se děje kolem, nemůžeme často ovlivnit. Jak přemýšlíme a pracujeme se svými emocemi můžeme ovlivnit na 100%. Pracuji s lídry a největší přínos, který má dobrý lídr pro svůj tým, je klid a odstup i v největším chaosu a nejistotě. K tomu je ale potřeba rozvinout schopnost mentální odolnosti a vědomého ovládání svých emocí. Většinu stresu a tlaku si můžeme úplně odpustit. A není to tak složité. Naučím vás přepínat myšlení – rozhodovat se s chladnou hlavou a jít do akce s lehkostí.

Hlavní myšlenka pro účastnice:

Pokud chci něco změnit, musím být ochotna pro to něco skutečně udělat a ne jen o tom pěkně hovořit.

Co mě v minulém roce nakoplo:

Trénink pozitivní inteligence a 100% přechod do on-line prostředí.

Zdroje inspirace:

Knihy: How women Rise/Sally Helgesen, Marshall Goldsmith, Your body is your brain/Amanda Blake Podcast: Disrupt yourself / Whitney Johnson

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Naše generace musí překonávat své vlastní vnitřní limity a nekomfort a záměrně se soustředit na to, jak být více slyšet. Nezmenšovat se.

Také je na nás, aby nastupující generace žen naše dcery, vnučky, neteře i snachy od nás nikdy neslyšely nic jiného než slova podpory a porozumění. Namísto přidělování rolí a nálepek, co je „vhodné“ a „jak zapadnout“.

Kterou ženu bych ráda potkala:

Michel Obama – chtěla bych osobně cítit její energii a charisma

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Že pomáhám lidem měnit jejich životy k lepšímu, že jsou skvělými šéfy pro ostatní a je radost s nimi spolupracovat.