Michaela Edgerley Šťovíček

Regional Brand Director (REEMEA), The LEGO Group

Propojení na LinkedIN

Mám za sebou dva velmi dynamické roky v rámci LEGO Group a jsem hrozně ráda, že jsme mohli pozitivně přispět do té šedivé covidové doby mnoha barevnými kostičkami a přinést tak úsměvy dětem i rodičům. A zároveň mne těší, ze se společnost zasazuje o udržitelnost, podporuje vzdělávaní dětí a klade důraz na diverzitu týmů a inkluzivní pracovní prostředí.

Téma:  Jak efektivně pracovat s mezinárodním týmem seniorních lidí

Je obecně známým rčením, že tým je pouze tak silný, jako jeho nejslabší článek. Společně se tedy pojďme podívat na to, jak důležité je vybudovat vzájemnou důvěru v rámci týmu, jak motivovat tým a sebe samu k tomu, abychom nejen měly dobré výsledky, ale především fungovaly v transparentním a inspirativním prostředí, ve kterém máme prostor být samy sebou. Popovídáme si tom, jak je důležité respektovat různé názory, kultury a řekneme si více i o tom, proč je naslouchání jedním z nejdůležitějších schopností efektivního leadera. Těším se na otevřenou diskusi a moc ráda s vámi nasdílím své zkušenosti s vedením různě velkých, seniorních, mezinárodních týmů v České republice i v zahraničí.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Většinou se snažím na chvilku zastavit, uvědomit si, proč je pro mne daná aktivita důležitá a zda existuje alternativní cesta, jak se dostat ke kýženému výsledku. Málokdy existuje jedna přímá cesta k cíli, je důležité nepřestávat hledat alternativy a hlavně se nevzdávat, pokud nám ta aktivita dává smysl.

Jak doplňujete energii?

Před covidem bych řekla, že energii získávám na cestách a od lidí, se kterými travím čas. Nicméně musela jsem malinko rozšířit toto energetické dobíjecí pole, protože bych při stavající covidové situaci byla už na nule. Tedy, trávit čas s lidmi mne stále baví nejvíc, především pak s mou rodinou a mými dětmi, ale hodně energie mi dá i procházka lesem, hra tenisu, nepřipálená večeře a možnost dělat věci, které mají smysl.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together. (Africké přísloví)