Sobota  14.11.2020  13:00-14:00

Téma: Equal Happy End

Drahomíra Mandíková

Member of board Plzeňský Prazdroj Slovensko & Corporate Affairs Director Central Europe Asahi Breweries Europe 

Diana Procházková

 

Director of Section Company Services, ČEPS a.s

Manažérka, mentorka a vášnivá cestovateľka. Ako členka najvyššieho vedenia pivovarníckej spoločnosti riadim tímy zodpovedné za externú a internú komunikáciu, lobing, spoločenskú zodpovednosť a industriálny turizmus v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku. Zároveň sa dlhodobo venujem posunu podnikateľského prostredia k väčšej spoločenskej zodpovednosti a udržateľnosti, so zameraním na rozvoj diverzity v biznise a podpory ženského leadershipu.

„Nejšťastnější lidé nemají to nejlepší ze všeho. Prostě udělají to nejlepší ze všeho, co mají.“

V mládí mne mimo jiné formoval orientační běh. Od té doby se snažím být nejen nejrychlejší, ale hlavně neztratit správný směr a nezabloudit v osobním ani profesním životě. Stejně jako v orientačním běhu i v životě existují různé cesty vedoucí k cíli a pro konečný úspěch je potřeba naučit se vybrat si tu správnou. A není to vždy ta nejkratší a nebývá to často ani ta nejpohodlnější. Jsem prostě běžkyně dlouhých tratí, která stále hledá nové a různé cesty k cíli, ráda vyhrává a dělá vše pro to, aby se cestou neztratila sama sobě.

„Nikdy to nevzdávej.“

Lenka Šťastná

Prezidentka Business & Professional Women CR, z.s. a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

V roce 2010 jsem založila BPWCR jako součást nejvlivnější ženské organizace na světě Business & Professional Women International, jejímž cílem je podpora žen v jejich ekonomické nezávislosti – hlavními metodami jsou mentoring, networking, vzdělávání.
Od téhož roku pořádám konferenci Equal Pay Day, na kterou se každoročně registruje více než 1500 žen. Již v roce 2010 jsem vymyslela jsem tzv. speed mentoring – rychlé efektivní předávání zkušeností u kulatých stolů v časově omezeném úseku. Tuto metodu předávám i jiným, nejen neziskovým organizacím. Organizace se stala partnerem v několika zahraničních projektech,realizuje řadu vlastních projektů i pravidelných aktivit.

Po mnoha letech práce v manažerských pozicích v bankovnictví a v orgánech velkých společností se snažím využít svoje znalosti a zkušenosti k podpoře žen a dívek v jejich osobním a profesionálním rozvoji.

Mám ráda lidi, baví mě setkávat se s nimi a učit se od nich – každá osoba je jedinečná a to mě nepřestává fascinovat.

„Společnost se na muže a ženy nedělí, společnost se z nich skládá“