Lenka Zelingrová

Výkonná ředitelka Koučink centrum s.r.o.

Téma speed mentoringu:
Jdu správným směrem ke spokojenému životu? Co je v životě důležité?

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jdu správným směrem ke spokojenému životu? Co je v životě důležité?

Z více než 20ti leté zkušenosti kouče mohu říct, že kdyby lidé včas poznali své hranice a uvědomili si za čím jdou a zda jim to do života přinese to nejdůležitější, bylo by ve společnosti více psychicky zdravých a vyrovnaných lidí. Dozvíte se informace, které nechce nikdo slyšet a se kterými nejspíš nebudete souhlasit. Čím dříve nad nimi začnete přemýšlet, tím lépe vyhodnotíte kam jít dál a proč.

Něco o mně

Vystudovala jsem management sportu a ve 24 letech založila společnost Koučink Centrum, s.r.o., která otevřela dveře oboru koučování v ČR a dnes je lídrem trhu v této oblasti. V roce 2021 jsem získala jako jediná v České republice ocenění za osobní leadership v oblasti koučování od Mezinárodní federace koučů ICF Young Leader Award. Každý den pracuji na sobě, na tom, abych vedle rozvíjení své firmy zůstala usměvavá maminka s velkým srdcem a touhou inspirovat lidi a společnost k lepším zítřkům. Připravuji novou cestu ke své vizi a moc se na ní těším.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Stačí být vidět a slyšet tam, kde to má význam a přidanou hodnotu. Člověk nemusí být všude :-).

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Chci, aby byli lidé více odolní vůči zátěži, udrželi si klid a věděli, že nejsou a nemusí být na všechno sami. Provozuji portál #nejstenatosami a pevně věřím, že děti budou mít doma klidné mámy a budou fungovat plnohodnotné rodiny.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Udržet si pevné zdraví, finanční jistotu, vztahy a bezpečí. Klidnou mysl a život bez stresu.

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

Že ženy nejsou stroje a nejde zvládat vše na 100%. Že rodina je to nejdůležitější co člověk má a musí být doma z dospělých alespoň 1, který se stará o klid a pohodu a je pečující. Že mladí lidé jsou křehcí a musíme jim pomoci. A že vše nemůže být hned a instantní, tak život nefunguje.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Radost v životě je stejně důležitá jako disciplína. Je dobré udržet si v životě obojí. A že milovat je nejvíc.