Kateřina Fišerová

Generální ředitelka SmartEmailing (SmartSelling a.s.) | Zakládající členka Porozumění mysli z.s.

Téma speed mentoringu:
Tajemství úspěchu: Jednoduše být sama sebou

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Tajemství úspěchu: Jednoduše být sama sebou

Není nic většího, co můžete dát světu, než být sama sebou. Často si myslíme, že potřebujeme být víc, než jsme, nebo alespoň jiné, než jsme. Víc jako ostatní. Myslíme si, že abychom byly úspěšné, důvěryhodné, uznávané, musíme se chovat nějakým konkrétním způsobem. Snažíme se dělat dojem, nosíme masky, snažíme se chovat jako někdo jiný. Snažíme se působit tak, jak si myslíme, že by nás ostatní chtěli vidět a slyšet… ale kde jsme v tom příběhu my?

Co když tím největším gamechangerem ve své kariéře jste vy? Co když ta největší obchodní výhoda není ve skvělém marketingu, ale ve vaší autenticitě?

Získejte nové poznání sama o sobě = o tom jediném, co má skutečný potenciál změnit vaše podnikání i život. Je to jednodušší, než si myslíte.

Zjistěte, proč je přijetí vaší jedinečnosti způsobem, jak najít svůj hlas. Odhalte souvislost mezi autenticitou a novým potenciálem a možnostmi. Naučte se, jak slyšet svou pravdu za hlukem srovnávání a mořem “dobrých” nápadů.

Být v souladu sama se sebou otevírá neskutečné možnosti. Uvádí nás do stavu flow, plyneme se životem v souladu s větší lehkostí, máme víc energie. Vytváříme velké věci, máme dopad.

Něco o mně

Jako CEO SmartEmailingu jsem si uvolnila ruce přizváním další ženy do vedení. Nyní mám více času pro svou vášeň – koučink transformativních koučů ve výcviku Akademie lidského potenciálu, kde jsem mentorkou. Založila jsem projekt InboxQueens, kde se potkávají ženy z e-mail marketingu a předávají si své know-how. Jsem spoluzakladatelkou projektu Česko naslouchá, které se v loňském roce rozrostlo i na Slovensko a projektu Šťastná škola.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Jsem sama sebou. Mluvím, když mám co říct.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Mojí vizí je šťastnější Česko a Slovensko. Přispívám tím projektem Česko naslouchá a projekty Tvoření nemožného ve městech. Chci aby si lidé dokázali naslouchat, spolupracovat a společně tvořit ještě lepší svět.

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

Myslím, že se mluví o spousty věcech, ale málo se naslouchá.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Moje mladší já vědělo všechno, co potřebovalo. Možná právě to by bylo skvělé, kdyby vědělo. Že už je dost dobré a má vše, co potřebuje. Že nemusí nic a může víc než si dokáže představit. Že se na sebe opravdu může spolehnout.