Kateřina Doležalová

Customer Experience Hunter – Wunderman

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

Začít znamená udělat první krok.

Sdílím své osobní zkušenosti a získané know how, jak se postavit k problémům či překážkám, které nám brání při nových začátcích nebo pro dosažení nějakého cíle či snu. Je jedno, jestli jde o business nebo osobní život. Snažím se otevřít dvířka k uvědomění si Vašeho já a najít ten Váš „první krok“. Vyzkoušíme si i pár jednoduchých praktik, kudy na to. Mentoring je vedený i jako otevřená platforma pro sdílení a vzájemnou inspiraci.

Moje rada účastnicím

Když se stane průšvih nebo se dostanete úplně na dno a Vaše situace je naprosto bídná… „pozitivní je, že horší už to nebude, jen lepší“ a já dodávám, že ..“takové, jaké si to uděláme“ 🙂

Co byste popřála akci k 10. výročí?

Do další desítky hodně pozitivní energie na rozdávání a sdílení pro všechny ženy, které dokáží být samy sebou a sdílením svých zkušeností se vzájemně obohacují.

Něco o mně

Vím, co je začít znovu v životě i v práci, když už vám není 20… Vím, jak je těžké prosadit své rozhodnutí a jak samy sebe dokážeme podceňovat. Jsem jedna z vás a zkušenosti jako manažerka, máma, žena, kamarádka sdílím s vámi.