Kateřina Bělková

Mediátorka a expertka na komunikaci

Propojení na LinkedIN

Kateřina je srdcí a duší mediátorkou, tedy prostředníkem a specialistkou na řešení sporů a konfliktů, mediaci vystudovala v zahraničí, vybudovala v Česku největší mediační kancelář, je zakladatelkou a ředitelkou Školy mediace, kde vášnivě učí lidi speciálně komunikovat, řešit konflikty a profesionálně vyjednávat. Kateřina vyučuje vyjednávání a mediaci na Newton univerzity v postgraduálních právních a managerských programech LL.M a MBA. Jejím zatím posledním počinem je unikátní kurz Změň svůj komunikační kód, kde učí lidi správně komunikovat, asertivně vyjednávat, nastavovat hranice a mnoho dalšího :-).

Téma:  Jak skvěle asertivně komunikovat, vyjednávat a být úspěšná

Jak na správnou komunikaci, jak být asertivní, jak profesionálně vyjednávat. Budeme pracovat na nových uvědomělých komunikačních nástrojích, jak pracovat se svým sebevědomím a asertivitou, naučíme se vyjednávací techniky a taktiky.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

„Jestli chceš být moudrá, nauč se rozumně ptát, pozorně poslouchat, klidně odpovídat a když nemáš, co říct, přestaň mluvit.“ Johann Kaspar Lavater

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Připravuji úplně převratné školení Profesionální vyjednávání a mediace ve firmách.

Jak doplňujete energii?

Ve volném čase hodně odpočívám, nabírám síly aktivitami, které mne těší a dělají mi radost. Stýkám se s inspirativními a skvělými lidmi, které mám ráda. Trávím čas s rodinou a přáteli. které miluju.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Ztiším se, v klidu přemýšlím, kde jsem udělala málo nebo nebo příliš moc je na nevhodném cíli. Poté přehodnotím své předchozí rozhodnutí a volby a tvořím jinak a jinde, dokud to nedopadne:-)