Alena Huberová

Trainer I TEDx Speaker I Zakladatelka SHELeads

Linked INInstagramYouTubeFacebookWeb

Mám nadšení pro práci a život. Ráda experimentuji a zkouším vše na vlastní kůži, což mě občas dostává do problémů. Po mnoha letech v korporacích a poté ve svém vlastním podnikání, šílených chybách a osobních krizích jsem konečně našla sama sebe a svůj cíl. Troufám si tvrdit, že program SHELeads, který jsem vyvinula již v roce 2018, je toho důkazem. Práce se ženami, které hledají způsob, jak objevit nejen svůj jedinečný styl vedení, ale i cestu k sobě samým, mě nesmírně těší.

Téma:  Jak najít odvahu a udělat konečně změnu?

„Kéž bych měla odvahu…“

✔️ požádat o zvýšení platu
✔️ skočit pro tuto novou příležitost
✔️ postavit se za sebe
✔️ opustit mého partnera
✔️ změnit mou profesní dráhu
✔️ změnit svůj život…!

Jak byste doplnily prázdná místa vy?

Všichni chceme provést změny, ale pro většinu z nás jsou změny děsivé!

Něco uvnitř vám brání dělat to, co chcete. Můžete se cítit paralyzováni nebo se bojíte nebo si jen nejste jisti, zda to dokážete. Je to tím, že se necítíte dostatečně odvážný?

To by nebylo překvapivé. Zdá se, že pouze každý třetí člověk si o sobě myslí, že je odvážný. Přesto to chce odvahu udělat změnu ve svém životě! No, to je špatná zpráva. Ale jsou tu i dobré zprávy! Můžete rozvíjet odvahu. Odvaha je jako sval, můžeme ji posilovat používáním!

Takže, milé dámy, pojďme si promluvit o odvaze a všech věcech, které můžete udělat, abyste si posílily svaly odvahy a připravily se na velké změny ve svém životě!

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Dostala jsem mnoho skvělých rad od svých vlastních koučů a mentorů, ale jedna se týkala předmětu mého mentoringu (odvahy), která pro mě udělala obrovský rozdíl: Střílejte a teprve potom miřte!

Jak doplňujete energii?

Procházky v přírodě, outdoorové sporty, jóga, tanec, trávení času s rodinou, skvělé rozhovory s přáteli, dobrá kniha nebo dobrá masáž také dělají svou práci.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Vždy se snažím poučit ze svých chyb – stále se ptám: jak bych to mohla příště udělat lépe? Pokud na to nemohu přijít, požádám ostatní o radu nebo si najmu trenéra.