Kamila Paličková

Zakladatelka Redline expedition, majitelka AIDO, ambasadorka BPW v OSN

Kamila se svým obchodním partnerem Oto Jandou před 10ti lety založila finančně poradenské společnosti F&P Consulting a.s. a F&P Consulting invest s.r.o. V roce 2018 oba prodali 50% podíl investiční skupině C2H. Společnosti dnes nově vystupují pod značkou AIDO, zastřešují cca. 450 poradců a zaměřují se na budování majetku a investice.

Vždy ji fascinoval svět zvířat a proto v roce 2019 založila projekt Redline expedition. Ten přispívá k ochraně kriticky ohrožených druhů zvířat po světě formou specifické formy eko cestování. Cílem projektu je na jedné straně získat finanční prostředky a lidské síly pro organizace, které se ochranou zabývají. Na straně druhé zprostředkovat zážitky, vzdělání a zapojení do ochrany široké veřejnosti. Spolupracuje s významnými organizacemi a rezervacemi zaměřenými na ochranu nosorožců, gepardů, slonů nebo zástupců podmořského světa.

Je ambassdorkou BPW v OSN. Zúčastnila se například  BEIJING +25 Regional Review Meeting v Ženevě nebo Komise pro postavení žen (CSW) v New Yorku. Patřila také mezi 80 žen světa, které se zúčastnily  Leader´s Summitu BPW za účasti vrcholných představitelů UN Women na téma SDGs cílů.

↓ ZÁZNAM Z VYSTOUPENÍ NA KONFERENCI ↓