Jitka Kadlčíková

Advokátka a majitelka v NK Law Group, advokátní kancelář, s.r.o.

Téma speed mentoringu:
Jak pryč z rozpálené plechové střechy?

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jak pryč z rozpálené plechové střechy?

Téma jsem si vybrala jako symbol toho, jak můžeme řešit složité situace – odejít, nechat to být, požádat o pomoc, pomoci si sama… Souvisí to i s tématem řešení konfliktů uvnitř sebe i navenek, prací se sebou, seberozvojem. Chtěla bych se podělit o to, jak jsem své složité situace řešila, co se mi povedlo, co se mi nepovedlo, co bych dělala jinak a proč. Jsem advokátka a mediátorka, silný introvert a chci téma řešit z pohledu „běžných“ složitých situací, ne jako terapeut nebo kouč nebo člověk poskytující krizovou intervenci, na to nemám vzdělání. Ráda bych, abychom se společně zamysleli, jak obvykle na složité situace reagujeme, co s tím děláme, jak a proč.

Něco o mně

Buduju základy advokátní firmy, která bude sloužit klientům netradičním způsobem. A vymýšlím, jak do toho zapojit rodiče malých dětí. Pracuju na novém obchodním modelu, marketingu, komunikaci a to vše za plného běhu stávajících zakázek a všeho ostatního, co život přinese.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Pracuju naplno pro klienty a věřím, že mě doporučí – word of mouth je zatím nejsilnější kanál, který mi dává viditelnost. Jsem členkou BPWCR, jsem zapojená do projektu M.arter, podporuju Fandi mámám a učím se, jak se sítěmi.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Chci dělat to, co mě baví – starat se o klienty a usnadňovat jim život. Vybudovat kolem sebe komunitu žen, které chtějí být součástí businessu i na částečné úvazky a jiné typy spolupráce.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Pro mě osobně přetavit plány ve skutečnost. Obecně pak víc spolupracovat, naslouchat si, respektovat se a být k sobě vlídní.

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

Jsem příliš zajatcem svých sociálních bublin, kde se témata jako rovné odměňování, rovné důchody, důležitost kvalitního vzdělání a další probírají. Neumím říct, jak je to v jiných bublinách.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Nemusíš se o sebe bát, dokážeš se o sebe postarat. Budeš mít někoho, kdo ti bude dokonalou oporou. A to, že nedohodíš daleko krikeťákem, a nic moc neuběhneš, je úplně fuk.