Ingrid Šůrová

Poradkyně a mentorka pro byznys, The Alternative Board

Propojení na LinkedIN

Rok 2022 je rok změny a přináší podnikatelům nové výzvy. Podporuji a pomáhám podnikatelům přivést jejich firmy k růstu a efektivnímu řízení. Pořádám porady pro majitele malých a středních firem, kteří díky těmto setkáním a individuálnímu koučinku umí zvládnout všechny změny a výzvy na jedničku!

Téma:  Jak být spokojená se svou podnikatelskou a/nebo místní komunitou

Podnikáte a vytváříte kolem sebe komunitu, jste její součástí? Svoboda, kterou přináší podnikání, má i odvrácenou stránku. Občas si připadáme samy, máme kamarádky, ale podnikání chce něco jinak. Naštěstí existují komunity, kde najdete spřízněné duše, radu zkušenějších nebo spoluhráče pro vaše projekty. Hledáte, co se svou komunitou na sociálních sítích, v nějakém klubu či na dětském hřišti? Pusťte změnu do svého života a nebuďte na svou budoucnost sama!

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Má babička mi řekla “Každý se v životě nějak trápí.” A já si řekla, že to je ono, já se trápit nebudu!

Jak doplňujete energii?

Energii doplňuji doma s rodinou, v divadle, na výletech. Trávím čas s lidmi, které mám ráda.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Změny mě baví. Jsou novým zážitkem, zkušeností a poučením. Každá změna má svůj podnět a o ty není u mne nouze. Důležité je změny přijmout, řešit a nehroutit se. A poděkovat za příležitost!

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Pokud narazím na problém, hledám systematicky, kde je zádrhel a volím nové cesty. Hodně plánuji a připravuji různé scénáře, co kdyby.