Eva Primus Kovandová

ředitelka kanceláře představenstva, Hospodářská komora Praha 1

Téma speed mentoringu:
Jak zvládat postavení ženy ve společnosti mužů tak, aby ji „respektovali“

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jak zvládat postavení ženy ve společnosti mužů tak, aby ji „respektovali“

O rovnoprávnosti, emancipaci či feminismu byly popsány stohy papíru a řečeno mnoho krásných slov. Realita ovšem i dnes bývá občas pro ženy v pracovním prostředí s převahou mužů složitá. „Shovívavé“, nebo dokonce sexistické poznámky, hloupé vtipy či významné pohledy už na pracovišti zažilo mnoho žen. Lze jim čelit, nebo ještě lépe předejít? Věřte, že rozhodně ano.

Existují techniky, které dokáží ženě zajistit respekt mužských kolegů, aniž by došlo k narušení příjemné atmosféry na pracovišti. Možná vás překvapí, jak účinně fungují.

Něco o mně

Působím šest let na pozici ředitelky kanceláře představenstva Hospodářské komory Praha 1, kam denně dojíždím vlakem z Klánovic, kde bydlím, a s manželem vychováváme dvě dcery.

Vedle toho se starám o ubytovací zařízení, které pronajímám. A snažím se vyšetřit čas i na svého velkého koníčka, a to doslova, protože jde o koně. Jsem tak zvyklá kloubit několik životních rolí, byť to vyžaduje spoustu energie a často doslova minutový time management.

Navazuji na tradici BPWCR s networkingovými obědy – VIP LUNCH -výjimeční lidé si zaslouží výjimečné příležitosti. Setkání s exklusivním hostem, který odtajní tajemství svého podnikatelského úspěchu a zodpoví případné dotazy.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Jsem neustále aktivní.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Sebevědomí žen v businesse.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Ohlédnout se za sebe a říci si, že to, co v životě udělala, byla vždy ta nejlepší varianta.