Dana Potočková

Výkonná ředitelka, Conflict Management International

Téma mentoringu:
Vyjednávání s elegancí

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Vyjednávání s elegancí

Umíte si říct o vyšší plat nebo změnu pracovní pozice? Dokážete sebevědomě vyjednávat, když máte hájit své vlastní zájmy? Z výzkumů vyplývá, že jsme obecně špatné vyjednavačky, jakmile vyjednáváme za sebe. Společně se podíváme na strategie, které pomáhají se účinně na vyjednání připravit, elegantně ho vést a soustředit se na dosažení cíle.

O mně

Jsem profesionální mediátorka, která vyjednala přes 3000 dohod a zklidnila napětí v řadě podniků, velkých korporátů, ale i domácností. Aktuálně se s týmem zaměřujeme na vývoj online nástrojů pro řešení pracovních sporů a samozřejmě pokračujeme ve vzdělávacích programech v oblasti mediace a leadership komunikace. Velkou radost mi dělá náš program zaměřený na vyjednávání pro ženy.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je okamžik, kdy se otevírá cesta k vašim snům. Vyžaduje odvahu se správně rozhodnout a dobře ji využít. Schopnost vidět potenciální výhody, umět je uchopit a strategicky vyjednat, je klíčová pro úspěšnost realizace vaší šance.

Jaká příležitost vám změnila život?

Při své práci hodně cestuji a naučila jsem se mít oči otevřené pro různorodost světa, inspiraci a nové poznatky. Obohatit vás může stejně dobře setkání s úspěšným IT developerem z Kalifornie, podobně jako s humanitární pracovnicí v Nepálu nebo v Zambii.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Děkuji Equal Pay Day za každoroční příležitost se setkávat, vzdělávat a sdílet. Nám všem přeji, abychom dokázali této příležitosti úspěšně využít k dosažení našich přání a cílů.