Andrea Bohačíková

CEO a zakladatelka M.arter, spoluzakladatelka Jaké chceš Česko?

Téma speed mentoringu:
Networkingem k dosažení svých cílů a snů

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Networkingem k dosažení svých cílů a snů

Nejspíš už víte, že je důležité být ve správnou chvíli na správném místě. Pro vaší kariéru však bude také zásadní “sednout si ke správnému stolu” a potkat ty správné lidi: nového šéfa, kolegy, obchodní partnery, investory, zaměstnance, přátele nebo třeba i životního partnera aj. Na lidech kolem vás a jejich kvalitě zkrátka záleží, ať chcete dosáhnout čehokoliv.

Zajímá vás jak budovat síť kontaktů, která vás podrží a pomůže kariérně růst? Sedněte si k mému mentoringovému stolu, kde to společně probereme.

Něco o mně

Mám přes 13 let zkušeností s obchodní strategií, byznys developmentem a prodejem v rámci komoditního a mezinárodního obchodu. Aktuálně zastávám pozici CEO M.arter: vzdělávací a networkingová platforma pro ženy i muže na rodičovské dovolené (B2C/B2B). Kde pomáháme jednotlivcům i firmám, aby pro ně rodičovská dovolená nebyla brzdou. Dále jsem spoluzakladatelka informativní a networkingové platformy Jaké chceš Česko? Mentorka a konzultantka startupů, jednotlivců i neziskových organizací, kterým pomáhám v dalším růstu. Mám nadšení pro inovace, tvorbu komunit, marketing a leadership. Volný čas ráda trávím aktivně.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Pracuji na svém osobním růstu. Čtu, sleduji a vyhodnocuji data. Sdílím know-how, zkušenosti, i věci, které se nepovedly. Mluvím otevřeně a to i tom, co třeba není tak populární. Hledám možnosti a synergie pro růst byznysu i dopadu.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Posledních 5 let (4 velice aktivně) se soustředím na změnu podmínek na trhu práce i ve společnosti pro ženy a muže na rodičovské/ po rodičovské dovolené. Jelikož situace v ČR je tou nejhorší v EU a to je třeba změnit.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Neztratit sebe sama a svůj směr v roce, který pro nás nebude zrovna lehkým. Najít cesty, jak přinášet adekvátní přidanou hodnotu ekosystému, do kterého zapadáme.

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

Stále postrádám autenticitu a realitu všedního dne mezi záplavou úspěchů. Když se zaměřím na téma M.arter a ženy: Jakou si vezmete rodičovskou dovolenou a to jak jí strávíte určuje vaší budoucí kariéru, ale i kvalitu života, až do odchodu do důchodu. To je také důvodem, proč máme extrémní rozdíly mezi důchody mužů a žen.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

I introvert může zářit. Jen je třeba dávat pozor na příjem a výdej energie. Spát je důležité a čas pro sebe taky! Říci si o pomoc, není slabost. Emoce nejsou nepřítel. Je třeba si nastavit hranice a znát svou hodnotu. Startup může založit žena, i když neumí programovat. Začni a uvidíš, zda a jak to dokážeš 🙂