2022všechny aktuality

Milé dámy, přejeme vám krásný Mezinárodní den žen. 🌺

By 8. 3. 2022 No Comments

Letos vnímáme tento den jako velmi důležitý, OSN ho ustanovila jako den mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj. 🕊

Cítíme, jak je důležité pro naši psychickou pohodu potkávat se, diskutovat, podporovat se a sdílet svoje starosti, radosti i sny. Vzájemná podpora a udržení hodnot, na kterých celý život pracujeme vnímáme jako stěžejní. 🌱 Mentoringový den Equal Pay Day je pro takováto setkání tradičním prostorem.  Již dávno jsme naplánovaly kampaň 1+1 k datu MDŽ, abychom vám daly příležitost užít si den společně a sdílet zážitky, energii, motivaci i získat nové informace. Jak moc dobře to sedí na aktuální situaci, nikdo z nás netušil.
S pokorou a myšlenkou na křehkost míru a svobody chceme upevňovat hodnoty, o které dlouhodobě usilujeme. Je třeba pokračovat. Je třeba posouvat hranice rovnováhy, kde ženy hrají svou padesátiprocentní roli. Věříme, že vyrovnané zastoupení žen v rozhodovacích funkcích by posílilo bezpečí a budoucnost národů. 🌿

Přidejte se k nám. V týdnu od 7. – 13.3.2022 můžete pořídit vstupenku na mentoring v akci 1+1.  

Máte přítelkyni, kolegyni nebo sousedku z Ukrajiny? Moc rády jí mezi námi uvítáme a poskytneme vstupenku na mentoring zdarma, stačí jen napsat email na sekretariat@equalpayday.cz. Řada kulatých stolů probíhá v angličtině a kvalitní pracovní kontakty mohou pomoci k jejich důstojnému pracovnímu zapojení a ekonomické soběstačnosti.

🤩🥳 A nejen to! Ke stejnému dni, tedy k 8. březnu 2022 pro vás otevíráme možnost registrovat se přímo k mentorkám, ke kulatým stolům i na online mentoring. Tadá! Registrace spuštěny !