Aktualityvšechny aktuality

Generálním partnerem letošní konference se stala společnost Philip Morris ČR

Společnost Philip Morris ČR patří mezi top zaměstnavatele v regionu zaměstnávající více než 1 300 osob, kteří významnou měrou přispívají k rozvoji společnosti a její transformaci. Proto jim společnost vytváří vynikající pracovní prostředí, poskytuje řadu příležitostí k osobnímu rozvoji a nabízí co možná nejlepší podmínky bez rozdílů. Tuto filozofii potvrzuje například certifikace rovného přístupu k odměňování EQUAL-SALARY. Jako součást přední globální organizace také klade důraz na udržitelnost ve všech aspektech podnikání a po více než 30 let významně přispívá na komunitní a charitativní projekty napříč širokým spektrem organizací i zaměření.

„V naší DNA je otevřené pracovní prostředí nabízející rovné příležitosti a férový přístup, atraktivní pracovní příležitosti, nebo možnost rozvoje kariéry doma i v zahraničí, stejně jako unikátní přístup k podpoře rodičovství. Víme, že úspěch našeho podnikání záleží také na tom, jak dokážeme využít potenciál různorodých lidí, žen, mužů, lidí z různých kultur, různého věku. Vnímáme, že jako silná firma, lídr na trhu, máme možnost a prostředky k tomu, abychom měnili věci správným směrem a inspirovali tím ostatní. Proto je pro nás přirozené spojit se v našich snahách se silným partnerem, jakým je projekt Equal Pay Day,“ říká Joseph Gruber, P&C ředitel CZ, SK, HU z Philip Morris.

Na konferenci si mezi vystupujícími již po několikáté budete moct vyslechnout Andreu Gontkovičovou, předsedkyni představenstva a generální ředitelku Philip Morris pro Česko, Slovensko a Maďarsko, nebo Michaelu Prajerovou, People & Culture manažerku pro ČR. Speciálním hostem pak letos bude Nevena Crljenko, víceprezidentka pro styk s veřejností v Philipp Morris International.