všechny aktuality

Daniela Hlaváčková: „Aby ženy mohly plně využít svůj potenciál potřebují flexibilní pracovní podmínky a svobodu v řízení vlastního času.“

Daniela Hlaváčková je zkušená lídryně se zápalem pro rozvoj talentů a podporu diverzity v týmu. Většinu svých dosavadních pracovních zkušeností nasbírala ve firmě MARS, kde se z pozice Brand managerky vypracovala na Marketingovou ředitelku Střední Evropy a poslední rok vede celou obchodní jednotku na Slovensku.

Její vystoupení na 12. ročníku Equal Pay Day 2021 napovědělo zaměstnavatelům, jak ve firmě vytvořit prostředí přátelské k ženám tak, aby mohli dlouhodobě těžit z jejich potenciálu.

Chcete i Vy podporovat ženy ve vaší firmě, ale nevíte, kde začít? Daniela Hlaváčková Vám určitě napoví. #HereToBeHeard

Co dalšího během Equal Pay Day 2021 prozradila?

  • Co je potřeba k tomu, aby ženy naplnily svůj potenciál.
  • Jak důležitá je vzájemná podpora žen.
  • Jak vnímá rozdíl mezi mužskou a ženskou sebedůvěrou a jak se přenáší do jejich profesního života.
  • Jak společnost MARS přistupuje k diverzitě a inkluzi

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty