2022všechny aktuality

Ženy z Philip Morris na Equal Pay Day

Nabízíme Vám první příspěvek vystupující konference, paní Andrey Gontkovičové, která téměř 25 let působí v mezinárodní společnosti Philip Morris a nyní zastává pozici generální ředitelky Philip Morris pro Česko, Slovensko a Maďarsko a také je členkou představenstva Svazu průmyslu a dopravy.

Andrea se svými ženami podporuje konferenci Equal Pay Day již několik let a vysílá jasnou zprávu účastnicím a posluchačkám: „Buďte pilotkou svého života, nikoliv pasažérkou. Vezměte svůj život i kariéru do vlastních rukou, začněte si plnit své sny.“ Celé její inspirativní vystoupení můžete shlédnout již dnes na YouTube.

Z odpoledního panelu na téma
EKONOMIE, INVESTOVÁNÍ A JAK NAJÍT SVŮJ SMĚR

Společnost PMI už není jen klasická tabáková společnost

Společnost Philip Morris International už není jen klasická tabáková společnost, jakou známe z minulosti. Prochází největší transformací od dob svého vzniku a dnes ji můžeme označit jako průkopníka v nikotinovém průmyslu, která je založená na nejmodernějších technologiích a čerpá z vědeckých poznatků. Dceřiná společnost Philip Morris ČR a.s. v České republice vyrábí a prodává tabákové výrobky a distribuuje bezdýmné zařízení IQOS, tabákové náplně HEETS a další související příslušenství. Firma zde působí již od roku 1992 a zaměstnává více než tisíc lidí. Přes 30 let přispívá různým charitativním projektům včetně těch, které zahrnují podporu sociálních programů zaměřených na zlepšení životních podmínek v místních komunitách.

#mentoring podstatnou aktivitou na podporu žen

V sobotu i v neděli jste se mohly potkat se CPeople & Culture Manager, psycholožkou a koučkou Michaelou Prajerovou, která zvolila téma v angličtině: How to navigate our career a své téma nabídla online i offline.

Děkujeme za partnerství

A jak jste si užily mentoring vy?