Aktuality 2023všechny aktuality

Celý váš tým na EPD? Uspořádejme teambuilding.

By 1. 12. 2022 No Comments

Máme zkušenost s netradičním teambuildingem na akci Equal Pay Day, pojďte zapojit osobnosti z Vaší firmy. VSTUPENKA pro Váš tým může být skvělý: 

  • zaměstnanecký benefit, který podpoří vaše talenty, povzbudí je a aktivuje, přinese nové impulzy nabouráním denní rutiny pracovně zážitkovým programem
  • motivační nástroj pro svěží nápady, novou energii a odvahu udělat něco navíc pro sebe a pro firmu
  • rychlý upgrade pro talentované ženy na RD
  • povzbuzení do společných projektů a poděkování

Objednávat můžete zvýhodněné balíčky vstupenek: 10+1 zdarma, 15+2 zdarma, 20+3 zdarma. Přijímáme platby kartou.

Proč firmy spolupracují s Equal Pay Day? 

👉 Profesionalita a kvalitní obsah konference – vybrané osobnosti spoluvytváří obsah i atmosféru akce.

👉 Vysoká úroveň provedení female mentoringu (od roku 2022 možnost vybrat offline nebo online formu pro flexibilní zapojení všech žen).

👉 Empowerment – posílení a sehrání týmového ducha sdílením zážitků, inspirace ženskými vzory motivuje, dodá sílu a energii ke změnám a vylepšením.  

👉 Nové kontakty a benefity profesního networkingu, kdy se účastnice stávají nositelkami pozitivní změny ve firmě, přijdou s novými nápady a inspirují další ženy ve svém okolí. 

Přinášíme unikátní příležitost se setkat v bezpečném a vstřícném prostředí, na které se těší publikum i vystupující a děkujeme za důvěru firmám, které své týmy pravidelně vysílají: Mondelez International, Raiffeisenbank, MARS, ČEPS, Allianz, Rossmann, Synlab, Essox, DHL Supply Chain, Uniqa, GSK a další významní partneři.