napsali-o-nasvšechny aktuality

B2B: Proč se zúčastnit Equal Pay Day 2021?

By 4. 2. 2021 No Comments

Atmosféra plná inspirace, sdílení, silných myšlenek i motivace, příležitost setkat se s úspěšnými ženami nejen z Česka, ale i ze zahraničí – to vše neodmyslitelně patří k pracovně zážitkové konferenci Equal Pay Day, jejíž 12. ročník se uskuteční od 26. března do 1. dubna 2021. V rámci akce tradičně proběhne řada mentoringových setkání, které naváží na odbornou konferenci.

První jména osobností, které letos na online Equal Pay Day vystoupí, prozradil portál B2B Network News, mediální partner Business & Professional Women CR.

Celý článek si přečtěte online

Equal Pay Day je symbolický den, upozorňující na rozdíly v odměňování mužů a žen. Jde o globální osvětovou kampaň organizace Business & Professional Women International. Upozorňuje na stále trvající problém nerovnosti v odměňování žen a mužů, tzv.  Gender Pay Gap. Jde o veřejně známý a dostupný údaj, který se počítá ve všech zemích světa. V Česku letos tento den připadá na 10. března. 

Vstupenky na 12. ročník Equal Pay Day lze do konce února zakoupit v rámci předprodeje za zvýhodněné ceny. Proto přijměte naše pozvání, dopřejte si čas pro sebe a nechte se inspirovat těmi, kterým na budoucnosti postavení žen v jejich zaměstnání záleží.