všechny aktuality

Může být „osobní“ online?

A protože už uběhnul rok a pořád nic, tak jsem se rozhodla, že budu všem psát, že se těším na osobní setkání na Equal Pay Day. Proč?

  1. Protože „osobní“ nemusí vždy znamenat fyzicky, ale třeba jen tváří v tvář. A tváří vám letos nabídneme přes 90! Tito vzácní hosté budou plnit dopolední termíny rozhovorů, příspěvků a diskuzí od 10 – 12 hodin. A odpoledne od 14 hodin si budete moci vybrat 1 téma z 12 nabízených od 60 zkušených mentorek.
  2. Osobní pro nás znamená otevřené, přímé a bezpečné. I to se dá v onlinu docela dobře splnit. Budeme mít totiž všichni zapnutou kameru a mikrofon a budeme se vnímat „a poslouchat“, jak nazvala své téma mentorka Kateřina Fišerová. Dopolední program Konference budeme nahrávat, ale odpolední Mentoringy jsou zcela uzavřeny a prostor je tu jen a jen pro vás, pro vaše sdílení, tipy, rady a triky. Jen Vy, mentorka a registrované účastnice. Tak pojďme pracovat… TÉMATA jsou tu!
  3. Osobní, pro nás znamená, že se můžete zeptat na cokoliv a my se budeme snažit Vám odpovědět. Proto jsou naši hosté připraveni chatovat, odpovídat na otázky, sdílet novinky i své zkušenosti. To vše zvládneme online. ODKUDKOLIV. Tak se připojte odkudkoliv i Vy a nezapomeňte na červené rtěnky !
💄
tohle, se nám nestane 😉

Těším se na osobní setkání 😉 Helena