Simona Šašková

Leadership v korporátu i v podnikání | Vzdělávání a koučování s koňmi

Téma mentoringu:
Manažerkou s klidnou hlavou

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Manažerkou s klidnou hlavou

Pocit přetížení, zahlcení a neustálého tlaku vás připravuje nejen o další příležitosti ve firmě, ale projevuje se i na kvalitě vašeho osobního života.
Získat odstup, klid a nový pohled na způsob, jak v manažerské roli fungujeme – to je zásadní pro profesní úspěch, schopnost strategicky se rozhodovat, umět využít všechny možnosti, a mít odvahu, která inspiruje i uprostřed velkých změn.
Podíváme se na nejčastější zdroje stresu a přetížení a rovnou si řekneme, jak je velice prakticky a účinně oslabit.
Účastnice se dozví o konceptu PQ – pozitivní inteligence, o vnitřních nastaveních, kterým potřebují nejprve porozumět, aby je mohly změnit a odnesou si konkrétní tipy, jak je začít měnit.

O mně

Po přestěhování do Jižních Čech jsme začaly s Andreou Honzovou budovat komunitu Jihočeské podnikatelky. V dubnu proběhne už 7. setkání. Přicházejí stále nové ženy a začínají se přidávat i manažerky. 🙂
Připravuji také rozvojové programy s koňmi na jaro/léto 2024, jak pro firemní, tak pro individuální klienty. Kromě rozvoje leadership dovedností se zaměřujeme na komunikační dovednosti, a také posílení vnitřního klidu a emoční inteligence.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Dřív jsem si myslela, že jsou to občas se objevující okamžiky, kdy si můžeme zvolit to, co chceme. Čekáme, že se objeví, zda se objeví atd. Dnes vím, že je to jinak. Okamžik, kdy si uvědomujeme „příležitost“, je okamžik otevření se odvaze a svobodě volit si svou cestu. Chvíle, kdy si dovolíme vidět, co je možné. Příležitost je tak neustále přítomná. Dokonce v neomezeném množství. 🙂

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

EPD a hlavně všem účastnicím, organizátorkám a fanynkám přeji optimismus, otevřenost všemu novému, energii a ženskou lehkost plynutí! 💖💃🏻

Jaká příležitost vám změnila život?

Narodit se v Praze. Vyrůstat v Jindřichově Hradci. Udělat si řidičák. Studovat semestr v Saarbrückenu. Potkat se s mým manželem. Pracovat u koní ve Velké Británii. Vést lidi. Vychovávat dvě děti. Studovat koučování s koňmi v USA. Být na volné noze sama za sebe.

Jakou příležitost jste propásla?

Všechny, co nebyly pro mě. 😉