Šimona Mašková

Spolumajitelka Mašek Networks s.r.o.

Propojení na LinkedIN
pátek 26.3.2021
úterý 30.3.2021
14:00-15:30h

Lidé, peníze a zpěv. To jsou má současná témata. Těší mne inspirovat lidi k tomu, aby využili svůj potenciál. Ráda se podílím o zkušenosti ze správy peněz a finančního majetku, a z našich investičních a podnikatelských počinů. Zpívám pro radost posluchačů i svou a jsem vděčná, že se mohu podílet na benefičních hudebních kabaretech, kterými sbíráme prostředky pro charity.

Téma:  Jak poznám, že jsem finančně bohatá, a jak toho dosáhnu?

Naučime se používat dva jednoduché nástroje, které pomohou (1) zacílit se v životě na podstatné věci a (2) finančně zbohatnout. Pochopit základy vytvoření finanční svobody nám dá sebevědomí a možnost se rovnocenně podílet na společných finančních vizích s partnerem. Přijďte k online stolu, čeká vás i dárek 🙂

Hlavní myšlenka pro mentees:

Co to znamená být finančně bohatá. jak to zjistit a jak toho dosáhnout. Odnesou si jednoduchý nástroj, jak bohatství měřit, a nástroj na to, aby udržely zaměření ve víru života. Co se měří, to se dá zlepšovat. Je dobré začít s myšlenkou na konec. A vědět proč.

Kterou ženu bych ráda potkala:

Nancy Dornan. První dáma vzdělávací organizace Networku TwentyOne. Vybudovali s manželem jeden z největších podniků síťového obchodu na světě a to v situaci, kdy jejich syn prodělával dvacet mozkových operací v prvních dvou letech života. Pro její životní postoje a schopnost očekávání dobrých událostí i přes nástrahy reality.

Zdroje inspirace:

Kniha Jak myslí bohatí (Steve Siebold). Cashflow kvadrant (Robert Kyiosaki). Sedm duchovních zákonů úspěchu (Deepak Chopra). Audia z Network 21. In Bill’s brain (Netflix), seminář Rogera Hamiltona (viz jeho Maják bohatství na webu). Vše proto, aby se zamyslely nad rozdílem mezi životním standardem a životním stylem a inspirovaly se příklady lidí, kteří jsou emočně i finančně svobodní a život udržují v rovnováze co do vztahů, volného času, zdraví, kariéry i peněz. Dá se to, i když výzvy v životě má každý.

Co mě v minulém roce nakoplo:

Klid.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Osobní odvaha si věřit. Nesrovnávat své slabé stránky se silnými stránkami jiných. Znát svou jedinečnost. Mít také vlastní finanční jmění.

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Že jsem pomohla lidem, s nimiž jsem více v kontaktu, nasměrovat život k lepšímu.