Olo Křížová

Creative director, Czech Fashion Council

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

Sebeprezentace – To, jak vypadáte, je první informace, kterou okolí o sobě dáte.

Ještě než stačíte cokoliv říct, první informaci o sobě dáváte tím, jak vypadáte, jak se pohybujete, co z vás vyzařuje. Váš vizuální projev je nedílnou součástí vaší osobní i profesní prezentace a samozřejmě vaší osobnosti. Tím, jak se stylizujete, budujete cestu k další komunikaci.
Povíme si, jak pracovat s barvami, oděvem, doplňky a celkovým stylingem. Jak můžete díky stylizaci ovlivnit různé situace, podpořit sami sebe, navodit vhodnou atmosféru.

Moje rada účastnicím

Buď upřímná k sobě i k druhým, protože v pravdě je čistota a ta Ti dává jasnou mysl ve které rozeznáš co je důležité a co má opravdu význam.

Co byste popřála akci k 10. výročí?

EPD přeji, aby ženy inspiroval k tomu vydat se nejen v profesní dráze za hlasem svého srdce, podpořil odvahu jednat a věřit ve svou jedinečnost, protože pak v sobě ženy objeví svou tvůrčí sílu.

Něco o mně

Vždy mě zajímal člověk ve své celistvosti. Skrze módu jsem získala cenné zkušenosti, nejen z výtvarného hlediska, ale i z hlediska psychologického. Móda je kultura člověka a má své nepostradatelné místo v našich životech. Je to odraz společnosti.