Miroslava Barčová Křivánková

Managing Director, D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o.

Téma speed mentoringu:
Jak napsat životopis, dobře se prezentovat a vyjednat si dobrou mzdu

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jak napsat životopis, dobře se prezentovat a vyjednat si dobrou mzdu

Téma je mi velice blízké, více než 20 let se jím denně zabývám. Odkryji vám svět náboru z druhé strany. Poradím vám zaručené tipy a triky, jak napsat životopis a upravit LinkedIn profil tak, abyste zvýšili pravděpodobnost svého úspěchu a pozvání na osobní pohovor, a připravili se na něj tak, abyste zazářili. Budeme diskutovat i o tom, jakým způsobem si říci o mzdu, se kterou budete spokojená. NENÍ DŮVOD SE PODHODNOCOVAT!

Něco o mně

Miroslava Barčová Křivánková se více než 20 let zabývá executive search, strategickým HR poradenstvím a career coachingem. Působila na top manažerských pozicích v mezinárodních personálních společnostech i velkých korporacích. V současnosti působí jako Managing Director společnosti D.C.G. Delta Consulting Group, která se zaměřuje na executive search a HR consulting a v boardu mezinárodní executive search aliance Kennedy Executive.

Aktuálně se věnuje projektům zaměřeným na zavádění principů Equity, Diversity & Inclusion, jak v lokálním, tak v mezinárodním měřítku, které se týkají nejen zastoupení a přístupu k ženám, ale i k menšinám, věkové rozmanitosti a dalším.

Působí jako mentorka v organizacích, které se zaměřují na ženy, jejich osobní rozvoj, nastartování podnikání nebo návrat do práce po rodičovské dovolené.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Jsem aktivní, upozorňuji na témata, která stojí za to, aby byla viděna a slyšena.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Pojďme se k sobě chovat hezky a s respektem. Ostatní už pak půjde daleko snáz.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Rok 2023 se otevírá jako rok nejistoty, ale i rok očekávaných změn, např. v oblasti rovného odměňování. Hodně citlivě vnímám konflikt na Ukrajině. Čekají nás výzvy v oblasti ekonomického a hospodářského života, jak na lokální, tak globální úrovni.
V osobním životě se na rok 2023 těším. Jsem zvědavá, co přinese.

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

O tom, že velký úspěch je doprovázený i neúspěchy, o tom, že superúspěšní a superkrásní lidé také mají své dny a není jich málo. A málo se mluví i o tom, že spousta z nás se má dobře a spíš nás pálí dobré bydlo a zelenější trávník u sousedů.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Nic není tak horké, jak se to uvaří. Ono to vždycky nějak dopadne a v 99% případů to nebude tak velká pohroma, jakou jsem si vymyslela a nikdy se nestala.