Mirka Čejková

Partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Téma speed mentoringu:
Umíš se zastat sebe sama? aneb Co nám brání ozvat se a jak to překonat

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Umíš se zastat sebe sama? aneb Co nám brání ozvat se a jak to překonat

Často pracuji se ženami ve firmách a často se setkávám s dotazy, jak se ohradit proti nevhodné komunikaci ze strany kolegy nebo nadřízeného, jak zvládnout bagatelizování vlastních schopností, jak a kdy najít odvahu a přihlásit se k postupu na vyšší pozici, jak zpátky získat motivaci, proč se neumím rozhodnout, co dál. Ženy shodně popisují nedostatek sebejistoty v konkrétní situaci, cítí se zaskočené, nejsou si jisté, jak správně reagovat.
Povíme si, jak se z takových situací poučit a jak to příště udělat jinak.
Jak být vidět a slyšet, když jde o nás.

Něco o mně

Poslední rok narostl zájem o individuální tréninky komunikace ze strany C-level velkých firem. Zpracovala jsem nejčastěji poptávaná témata: Business storytelling, 20 způsobů jak zahájit projev, Media trénink a Přirozeně na kameru a moc mě baví nadšení klientů a hlavně jejich posun.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Když všichni mluví – mlčím, pak si vezmu slovo, shrnu to a uzavřu 🙂 I v článcích, projevech a na schůzkách se držím hesla „less is more“, lidé jsou zahlcení informacemi, budou vás poslouchat, když to bude pro ně přínosné.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Že život je nekonečný proud příležitostí, které neuvidí, když se začne řídit názory ostatních, jejich obavami a zapomene na vlastní schopnosti a sílu.