Michaela Prajerová

Senior Manager People Engagement, Diversity, Equity & Inclusion
Philip Morris CZ, SK, HU

Čtvrtek 11.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Konference
Vstupenky
O mně

Do společnosti Philip Morris ČR nastoupila v roce 2017 jako HR Manažerka pro oddělení Sales a Marketing. Po druhé rodičovské dovolené převzala zodpovědnost za korporátní oddělení v Česku, Slovensku a Maďarsku. Momentálně má na starost oblast angažovanosti zaměstnanců, budování firemní kultury, diverzity, rovnosti a inkluze, wellbeingu a interní komunikace pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Hlavní součástí její role je vytváření, nastavování a implementace strategií a plánů v rámci vize budování budoucnosti bez kouře, s cílem udržet vysokou angažovanost zaměstnanců a budování inkluzivní kultury a různorodosti a rovných příležitostí.

Před nástupem do společnosti Philip Morris pracovala v Plzeňském Prazdroji a mateřské společnosti SABMiller, Vodafone a konzultantské společnosti Assessment Systems.

Vystudovala psychologii na Univerzitě Karlově. Studovala ve Velké Británii, Austrálii a Kanadě. Absolvovala koučovací výcvik pod vedením zakladatele existenciální anlýzy Alfrieda Längleho a je momentálně v psychoterapeutickém výcviku v logoterapii a existenciální analýze.

V mimopracovním čase se jako dobrovolnice věnuje dětem v organizace Junák – český skaut.

Je vdaná, má syna a dceru.