Markéta Agha

Specialistka interní komunikace a CSR
Mondelez Czech Republic

Propojení na LinkedIN

Jen, co jsme se oklepali z pandemie covidu-19, který významným způsobem změnil fungování řady firem, je tu válka. V rámci mé práce se nyní snažím pomoci rodinám našich zaměstnanců z Ukrajiny dostat se do bezpečí a začít nový život v nových zemích.

Téma:  MBTI typologie osobnosti – poznejte lépe sami sebe i druhé

MBTI typologii osobnosti jsem objevila před 15 lety a naprosto mi to změnilo život. Tato typologie, která vznikla rozšířením 8 obecných typů C. G. Junga na celkových 16 osobnostních typů, vám pomůže pochopil nejen sebe samotné, ale i vaše partnery, rodiče, děti, přátele, kolegy v práci či obchodní partnery. Zlepší vaše vztahy v rodině, s partnerem či na pracovišti a pomůže vám se vyvarovat negativních aspektů vašeho typu osobnosti.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Nejlepší rady v životě jsem dostala od svojí babičky. Byla to velice svérázná žena s drsným životním osudem, takže většina z těch rad v sobě obsahovala nějaké sprosté slovo. Vše by se ale dalo shrnout pod heslo: Co tě nezabije, to tě posílí!

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Život je neustálá změna. Změny nechystám, na změny se připravuji – přicházejí samy, nejčastěji ve chvíli, kdy to očekáváme nejméně. A štěstí přeje připraveným.