Marika Čupa

Stock trading & investování, fin4elle

Moderátorka FINdependence zone

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
ProgramVstupenky
Něco o mě

Můj pracovní život aktuálně zcela zaplňuje obchodování s akciemi, psaní článků a blogů o akciovém trhu a příprava FINdependence zone, na kterou se moc těším.

Jak dlouho investujete a jaké jsou Vaše oblíbené investiční nástroje?

Na trhu aktivně obchoduji 10 let, z toho poslední tři roky aktivně obchoduji s akciemi. Moje nejoblíbenější investiční nástroje jsou americké akcie, které považuji za jedny z nejlepších na světě.

Čím je pro Vás důležité téma „Ženy a investování“?

Pevně věřím, že ženy mají skvělý potenciál být úspěšné v investování a že disponují vším, co je k úspěšnému investování potřeba, jenom si potřebují více věřit a potřebují podpořit v tom, že investování zvládnou.

Co jsou pro Vás osobně největší výzvy při investování?

Aktivní obchodování a investování je pro mě celoživotní cesta osobního rozvoje a vzdělávání, absolutní vystoupení z komfortní zóny, překonávání překážek, vlastních strachů a bloků a obrovské lekce z trpělivosti a vytrvalosti. Největší výzvou při investování je pro mě překonávat zejména vlastní strachy a bloky.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Že pro úspěšné obchodování na burze je zásadní najít svůj vlastní styl a trh, který mi vyhovuje a zcela ladí s mojí osobností.