Lucie Nováková

People Lead Czech Bakery Cluster at Mondelēz International

Téma speed mentoringu:
Zaměřte se na svou energii

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Zaměřte se na svou energii

Nebudeme se bavit o time managementu. Čas je pro všechny spravedlivý a je neměnný. S čím ale můžeme pracovat je naše energie. Ráda se s Vámi podělím o to, jak jsem se já naučila pracovat s energií, co pro mě byl aha moment, kdy jsem musela učinit změnu. Budu ráda, pokud Vás moje tipy budou inspirovat a i já se těším, o jaké myšlenky na téma energie mne obohatíte.

Něco o mně

Aktuálně se věnujeme kromě náboru nových kolegů, protože stále rosteme a máme nové zajímavé projekty před námi, tak hlavní prioritou je náš interní program „100% péče“. Cílem tohoto projektu věnovat se tématům, která si pod péčí může každý z nás představit – pocit bezpečí, porozumění, respektu, podpory rozvoje a úspěchu.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Jsem sama sebou.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Že autorita není pozice/instituce, ale osobnost a že paní učitelka nemá vždycky pravdu.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Osobně vidím výzvu v tom, jak pracovat se dvěma oblastmi, o kterých se hodně mluví (ale o každé samostatně). Těmi oblastmi je agilita a well-being. Rychlost změn, které přijímáme z prostředí kolem nás nebo jsou od nás očekávány jsou zátěží (pro někoho menší, pro někoho větší) na naše psychické (a někdy i fyzické zdraví) a na druhou stranu všichni hovoříme o work-life balance, well-beingu. Ale jak to správně propojit, aby obě byly naplněny, to je to, nad čím teď hodně přemýšlím.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Chtěla bych vidět respekt a nadhled ve společnosti. Umět vyslechnout jiný názor a nesnažit se jej hned rozporovat nebo soudit, nemít předsudky nebo s nimi umět pracovat, dívat se na věci s odstupem a pozitivně, umět být vděčný za to, co v životě mám.