Linda Štucbarto

Founder, Sebeobrana pro všechny

Téma mentoringu:
Hranice, komunikace a bezpečí

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Hranice, komunikace a bezpečí

Jak souvisí pocit bezpečí s tím, jak dosahujeme cílů v našem životě?
Projdeme společně 5 principů Sebeobrany pro všechny – mysli, zakřič, utíkej, bojuj a sdílej. Řekneme si, kde nám rizika hrozí, jaká rizika a jaké mýty panují v souvislosti se ženami a sebeobranou. V případě zájmu si zkusíme i nácvik tzv. úderu hrotem dlaně.

O mně

Jsem lektorka a podnikatelka. Jsem rovněž máma dvou dětí a problematika bezpečí je pro mne důležitá. Proto jsem do ČR přivezla unikátní koncept Sebeobrany pro všechny. Tento komplexní přístup k sebeobraně je založený na posílení intuice, komunikace, nastavení hranic a zvládnutí jednoduchých fyzických technik.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost vnímám jako posun a změnu. Věřím, že změnu k lepšímu. Na příležitost je ale dobré být dobře připravena. A ne vždy přijde sama, takže se naučme o příležitosti říkat a rovněž si je vytvářet.

Jaká příležitost vám změnila život?

Určitě to bylo setkání s Yudit Sidikman, izraelskou podnikatelkou, která mne seznámila a nadchla pro koncept Sebeobrany pro všechny.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Pohodovou a slavnostní atmosféru, inspirující mentorky a mentees, které pomocí EPD najdou svoji cestu. Rozšiřující podporu firem a organizací, které vnímají rovné odměňování žen a mužů jako samozřejmost.