Lenka Žlebková

CEO, Kongresové Centrum Praha, a.s.

Téma mentoringu:
Jak získat životní nadhled a pohodu?

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Jak získat životní nadhled a pohodu?

Osobním příběhem a sdílením s ostatními účastnicemi se pokusíme najít odpověď na otázku, jak být vyrovnaná, spokojená a schopná chopit se každé příležitosti žít život naplno!

O mně

„Změna je život” a “Co mě nezabije, to mě posílí” – to jsou má motta, která mě posunuly z pokojské v americkém Chicagu do čela Kongresového centra Praha a představenstva Prague Convention Bureau. Jsem 15 let součástí úspěchu kongresové Prahy, která se loni dostala po 12 letech do TOP 5 světových kongresových destinací.
Do ředitelského křesla KCP jsem usedla jen tři dny před vypuknutím pandemie, která kongresový průmysl zcela zakonzervovala, přesto jsme se dokázali přizpůsobit, realizovat energetické úspory, posílit týmového ducha a realizovat tak v roce 2022 rekordní hospodářské výsledky, i díky kterým jsem v roce 2023 cenu Manažerky roku 2022 v kategorii Služby.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je nová cesta osobního růstu, učení se a posouvání se vpřed, zažít něco výjimečného, zkrátka je to šance žít naplněný a spokojený život.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Abychom se co nejdříve dopracovali k té hlavní myšlence Equal Pay Day, proč vzniknul a to rovnosti mužů a žen v odměňování na stejné pozici.

Jaká příležitost vám změnila život?

Příležitost mít 3 skvělé syny, kteří Vám nastavují zrcadlo každý den 🙂

Jakou příležitost jste propásla?

Žádná zásadní mě nenapadá, jelikož já se většinou chopím každé, která mi přijde do cesty a nějak mě osloví.