Lenka Žlebková

Generální ředitelka v Prague Congress Centre

Téma speed mentoringu:
Jak najít životní rovnováhu v nelehké době

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jak najít životní rovnováhu v nelehké době

Vzhledem k několika krizovým rokům, které jsme si právě prožila ve vedení KCP, bych se ráda podělila o techniky/ činnosti, které mi pomohly krizové situace překonávat a přitom být v pohodě a plná optimismu.

Něco o mně

Momentálně se nejvíce věnuji rozvojovým projektům Kongresového centra Praha, které povedou k revitalizace a kultivaci jeho veřejného prostranství a oživení celé lokality Vyšehradu. Jako 1.žena ve vedení této společnosti s více jak 40ti letou historií proměňuji její firemní kulturu směrem k otevřené, moderní a přátelské společnosti s udržitelným rozvojem.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Publikuji a aktivně přispívám na LinkedIn, přijímám nabídky na rozhovory od různých odborných a business médií, vystupuji na konferencích jako přednášející a účastním se ráda zajímavých networkingovým skupin.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Změnu vnímání důležitosti kongresového průmyslu a KCP jako prostředku pro podporu vzdělanostní ekonomiky a růstu konkurenceschopnosti ČR, změnu veřejného prostranství v lokalitě KCP a Vyšehradu s cílem oživit zde společenský a kulturní život a ráda bych také změnila firemní kulturu v KCP směrem k šťastným a spokojeným zaměstnancům.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Zvládnout vysoké ceny energií, vysokou inflaci, nedostatek kvalifikované pracovní síly, dopady války a přitom si udržet pozitivní mysl!

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

Určitě se málo mluví o nutnosti změny českého vzdělávacího systému nebo rostoucích psychických poruch u dětí.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Zpomal a užívej si více přítomného okamžiku.