Lenka Mrázová

Jednatelka, mentorka, lektorka, inspirátorka a koučka LMentio s.r.o.

Čtvrtek  12.11.2020  14:15-15:15

Vymýšlím a povídám. Nebo povídám a vymýšlím? Někdy mlčím, hodně naslouchám. Občas píši. Učím se nové, sdílím, propojuji, tvořím novou hodnotu. Baví mne život. Energetizuji ostatní. Mořím se s činnostmi vyžadujícími disciplínu, ale nevzdávám se.

„Dělej věci, protože je chceš ty. Nedělej je kvůli okolí. Buď v jednotě hlavy a těla. Naslouchej své intuici. “ 

Téma: Mám se kromě vydělávání starat ještě o udržitelnost?

Pustily jste se do podnikání, máte spolupracovníky, plníte si svůj sen, makáte, chcete brzy dobře vydělávat. Chcete se sama jako podnikatelka rozvíjet, být stále lepší, vzdělávat se. Chcete také dobře platit ty, co jdou s vámi, chcete lidem poskytnout benefity, další vzdělávání, možnost práce odkudkoli, na částečný úvazek. Vedete je k zero waste přístupu, k podnikatelské etice. Nakupujete převážně u zelených dodavatelů, neprodáváte za každou cenu, chcete mít opravdové dlouhodobé vztahy se svými zákazníky. Přemýšlíte, že najdete charitativní organizaci, kterou budete pravidelně hrdě podporovat finančně i časem. Mám se kromě vydělávání peněz starat ještě o něco jiného? Má to smysl? Čeká to někdo ode mne? Nebo vůbec ne a od toho jsou zde velké korporace, aby konaly blaho?
Probereme, jaké všechny role jako odpovědné podnikatelky máme. Jak díky nim můžeme kultivovat prostředí kolem nás i jak je využít zcela přirozeně ve svůj prospěch.