Kateřina Reichertová

Jednatelka Digiškola s.r.o.

webové stránkyPropojení na LinkedIN
neděle 28.3.2021
čtvrtek   1.4.2021
14:00-15:30h

V mém podnikání mi chyběl průvodce digi světem. Místo toho jsem hledala a tápala. Nakonec jsem sama vytvořila místo, kam mohou chodit ženy pro radu, jak zjednodušit své podnikání díky digitálním technologiím nebo se zdokonalit v IT dovednostech, aby návrat do práce po RD nebyl šok. A tak se zrodila Digiškola.

Téma:  Digitální technologie jsou i pro ženy! Šetří nám čas, který můžeme trávit s rodinou. Usnadňují život a vydělávají peníze.

Život podnikatelky je řehole. Vrhnete se do něj, protože se chcete věnovat činnostem, které vás těší. Ale nakonec zjistíte, že děláte tisíc dalších věcí, které vás však těší už méně. Svět digitálních technologií dokáže z tisíce věcí udělat desítky i jednotky, ale není jednoduché do něj proniknout, když se točí tak rychle. Proto vznikl projekt Digiškola, ve kterém sledujeme digitální novinky, pracujeme s IT nástroji a porovnáváme různá technologická řešení. Takto získané znalosti pro vás zpracováváme a pomáháme vám vybrat aplikaci nebo technologii, kterou aktuálně potřebujete. A navíc vás naučíme danou technologii používat a maximum. Mluvíme srozumitelně. Bez ajťácké hantýrky. Na tomto mentoringu se můžete zeptat na cokoliv beze strachu, že se vám někdo vysměje.

Hlavní myšlenka pro účastnice:

Digitální technologie jsou i pro ženy, šetří nám čas, který můžeme trávit s rodinou. A vydělávají peníze.

Co mě v minulém roce nakoplo:

Díky stabilizovanému byznysu jsem dokázala udržet své podnikání v zisku i přes Koronavirovou dobu, kdy se vše uzavíralo a omezovalo. To vše díky důvěře mých stávajících klientů a dobře odváděné práci.

Zdroje inspirace:

digiskola.cz

Kterou ženu bych ráda potkala:

Simona Kionková, protože dokázala mít dobrý podnikatelský nápad, který rozvinula do úspěšného projektu.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Mluvit srozumitelně o svých potřebách a mít k tomu odvahu.

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Přes všechny prvotní podnikatelské neúspěchy jsem dokázala stabilizovat a rozvíjet své podnikání, udržet rovnováhu v rodinném životě a být svým pánem.