Kateřina Bělková

Mediátorka

Téma mentoringu:
Tři zázraky při vyjednávání, které si odnesete do života

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Tři zázraky při vyjednávání, které si odnesete do života

Odnesete si sebou domů tři esenciální profesionální techniky pro vyjednání si čehokoliv ve vašem životě, které už nikdy nezapomete, protože je budeme opravdu reálně trénovat.
Budete je umět už navždy využít v osobním, pracovním i profesním životě s kýmkoliv, kdekoliv a kdykoliv.
A pozor! Naučí se je opravdu úplně každá jedna z vás!😘

O mně

Kateřina je srdcí a duší mediátorkou a profesionální vyjednavačkou, tedy prostředníkem a specialistkou na řešení sporů a konfliktů, mediaci vystudovala v zahraničí, vybudovala v Česku největší mediační kancelář, je zakladatelkou a ředitelkou Školy mediace, kde vášnivě učí lidi speciálně komunikovat, řešit konflikty a profesionálně vyjednávat. Kateřina vyučuje vyjednávání a mediaci na Newton univerzity v postgraduálních právních a managerských programech LL.M a MBA. Jejím zatím posledním počinem je unikátní kurz Změň svůj komunikační kód, kde učí lidi správně komunikovat, asertivně vyjednávat, nastavovat hranice a mnoho dalšího.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je pro mne něco co sama sobě a svým klientům umím aktivně vytvářet a mám na to řadu lehce naučitelných technik a dovedností, o které se ráda podělîm😉

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Ať tak úžasná věc pro příležitost k růstu, inspirace, podpory a rozvoji žen tady zůstane pro nás všechny navěky. Amen.

Jaká příležitost vám změnila život?

Jednou mě můj zaměstnavatel vyslal na vzdělávání směr Brusel a tam jsem svou životní příležitost zahlédla. A pak už jsem na ní jen nadšeně kývla.

Jakou příležitost jste propásla?

Příležitost asi velké kariéry ve farmaceutickém korporátu, když jsem si vědomě vybrala své srdeční volání po příležitosti úplně jiné. A nikdy jsem ani sekundu nelitovala.