Eva Primus Kovandová

Ředitelka kanceláře představenstva, Hospodářská komora Praha 1

Téma mentoringu:
Osvojte si své sebevědomí: Cesta k úspěchu bez ohledu na očekávání ostatních

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Osvojte si své sebevědomí: Cesta k úspěchu bez ohledu na očekávání ostatních

Téma mého mentoringu je zaměřeno na podporu žen při budování silného a zdravého sebevědomí, které je klíčovým prvkem úspěchu. Zúčastněné ženy budou inspirativně vedeny k odproštění se od názorů ostatních a k soustředění se na vlastní cestu. Nabídnu účastnicím praktické tipy, osobní příběhy a rady, které je povedou k rozvoji jejich sebevědomí a posílení jejich postavení v osobním i profesním životě.

Toto téma jsem vybrala, protože věřím, že budování zdravého sebevědomí je klíčové pro úspěch a naplnění v životě. Chtěla bych sdílet inspirativní příběhy a strategie, které mohou ženám pomoci odprostit se od očekávání ostatních a nalézt sílu ve vlastním sebevědomí.

Účastnice se dozvědí konkrétní kroky, jak budovat zdravé sebevědomí a jak ho propojit s osobním a profesním úspěchem. Budou mít příležitost slyšet můj osobní příběh jakým způsobem jsem překonala výzvu a tím věřila ve své schopnosti a rozhodně to nebylo lehké.

U stolu budeme společně pracovat na identifikaci konkrétních kroků k posílení sebevědomí a na vytváření plánů pro úspěch. Bude zde také prostor pro sdílení zkušeností a navazování nových spojení s ostatními účastnicemi, aby každá žena odcházela s konkrétními nástroji pro posílení svého sebevědomí a úspěch ve vlastním životě.

O mě

Na začátku každého roku mám již jasnou představu o tom, co mě čeká a co budu podnikat během následujících dvanácti měsíců. Plány pro můj business jsou klíčové pro dosažení úspěchu. Samozřejmě, ne vždy se vše vyvine podle plánu, a někdy se cesta odvíjí úplně jiným směrem. To však dodává životu kouzlo – v každé nečekané výzvě, novém dobrodružství a setkání s novými lidmi tkví inspirace. Je fascinující sledovat, jak se každý nový rok stává poutavým příběhem plným překvapení, ze kterých mohu čerpat nové poznatky a energii.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Otevřené dveře k novým zkušenostem a profesnímu růstu. Objevovat nový výzvy a cesta k plnohodnotnému a naplňujícímu životu.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Přeji EPD nekonečnou konferenci plnou inspirace, nových myšlenek, vzrušujících diskuzí a otevírání dveří k novým inovacím a technologiím. Přeji každému účastníkovi konference nespočet nezapomenutelných okamžiků naplnění a radosti. Ať každý workshop, přednáška a setkání přináší nové pohledy a posouvá hranice poznání. Gratuluji k 15 letům úspěchů a těším se na dalších min. 15 let nejen inspirace!!!

Jaká příležitost vám změnila život?

Každá příležitost, kterou jsem měla v životě, měla svůj vlastní význam. Z každé z nich jsem si vybrala to, co bylo pro mě aktuálně důležité a co mohlo naplnit mou touhu po úspěchu. Každá z těchto situací přinesla nové poznatky, dovednosti a zkušenosti, které mi pomohly formovat mou cestu a přispěly k mému osobnímu a profesnímu růstu.

Jakou příležitost jste propásla?

Příležitost, kterou jsem propásla, byla nabídka pracovat v zahraničí. Vždy jsem po takové příležitosti toužila, avšak vždy rozhodovala odpovědnost vůči rodině a zdejšímu prostředí, a proto jsem zůstala v ČR. Nelituji toho, ale přiznávám, že jsem přesvědčena, že by můj život vypadal zcela jinak. Jestli by to bylo dobře nebo špatně to už je otázka, na kterou nemohu poskytnout definitivní odpověď. Ovšem jedno je jisté – ta možnost by změnila mé životní scénáře.